ПРОГРАМА «РОЗУМНЕ ЖИТТЯ»

КОНТРОЛЬ ROGER & ROGER BIG VIA APP

ПРОЧИТАЙТЕ, ДОЗНАЙТЕСЯ, ЯК МОЖЕТЕ ПІДКЛЮЧИТИ РОЖЕР АБО РОЖЕР, КОТОРИЙ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ПРОГРАМУ SMART LIFE – SMART LIVING МОНІТОР ЯКОСТІ ПОВІТРЯ І КОНТРОЛЮЙТЕ ОЧИСТИТЕЛЬ ПОВІТРЯ ВІДСУМЛИВО.

Додаток Smart Life – Smart Living є центром управління для всіх ваших пристроїв розумного будинку. Ви можете використовувати цю програму для управління будь -якими пристроями, обладнаними чіпом Tuya. Подивіться відео або прочитайте детальне пояснення нижче, щоб дізнатися, як ви можете додати свій Roger або ваш Roger big до програми.
  1. Створить Smart Life – Smart Living бліковий запис, після завантаження додатків для вашого смартфону за посиланнями в опису Roger Big або Roger
  2. Додайте очищувач повітря Roger Big або Roger до додатку Smart Life – Smart Living. Щоб мати можливість керувати своїм Роджером та вашим Роджером за допомогою програми Smart Life – Smart Living, вам потрібно підключити пристрій до програми. Для цього виконайте покроковий процес нижче (зліва направо).
Переконайтеся, що з'єднання WiFi та Bluetooth активуються на вашому смартфоні. Виберіть Wi -Fi мережу, яку потрібно використовувати для підключення пристрою.
Підключіть пристрій Roger або Roger big до мережі та увімкніть пристрій.
Світлодіод над кнопкою WiFi тепер повинен почати швидко блимати. Якщо крапка не видно або вона не блимає, натисніть кнопку Wi -Fi і утримуйте її протягом 3 секунд, поки крапка не почне швидко блимати. Якщо ви взагалі не бачите жодних кнопок, торкніться поверхні Роджера або Роджера, і кнопки з’являться.
Якщо Роджер або Роджер Біг зараз з'являються у програмі автоматично, натисніть «Перейти, щоб додати».
Якщо Роджер або Роджер Біг не з'являються автоматично, натисніть «+» у верхньому правому куті головного меню.
Select «Small Home Appliances» on the left-hand side. Scroll down until the air purifier appears under the heading «Surroundings» and select «Air Purifier (Wi-Fi)». Follow the instructions on the screen.
Якщо з'являється таке запит: Надайте смартфону доступ до розташування вашого пристрою.
Потім виберіть мережу WLAN 2,4 ГГц і введіть відповідний пароль.
Роджер або Роджер Біг повинні бути в режимі сполучення, перш ніж можна буде встановити з'єднання. Для цього відповідно до програми ви повинні перевірити, чи світлодіод над кнопкою WiFi блимає. Як тільки світлодіод почне блимати, натисніть «Далі», а потім «продовжити».
Bluetooth буде підключено автоматично. Якщо це не так, поставте прапорець поруч до Роджера або Роджера великого і натисніть «+» далі на «Пристрій Bluetooth».
Повторно введіть логін Wi-Fi та відповідний пароль.
Тепер почнеться процес сполучення. Через кілька секунд світлодіод над кнопкою WiFi на Roger або Roger big буде постійно світитися, що означає, що пристрій був знайдений додатком Smart Life - Smart Living. Як тільки з'єднання Wi -Fi буде встановлено, показник у відсотках дуже швидко підніметься до 100%.
Тепер почнеться процес сполучення. Через кілька секунд світлодіод над кнопкою WiFi на Roger або Roger big буде постійно світитися, що означає, що пристрій був знайдений додатком Smart Life - Smart Living. Як тільки з'єднання Wi -Fi буде встановлено, показник у відсотках дуже швидко підніметься до 100%.
FAQ

Якщо символ WiFi на дисплеї горить постійно, то до програми додається очищувач повітря.

Роджера або Роджера Великого можна досить легко відключити від програми. Зайдіть у додаток і видаліть пристрій. Або ж утримуйте кнопку WiFi на очиснику повітря протягом 3-5 секунд. Коли кнопка починає блимати, ви знаєте, що ваш Roger або Roger big більше не підключені до програми.

Ні, лише один обліковий запис можна зв’язати з пристроєм. Однак доступ до облікового запису може мати більше однієї особи.

Число вказує на кількість частинок PM2,5.

Класифікація розміру частинок базується на Національному стандарті якості повітря для твердих частинок, звідки походить абревіатура PM (для твердих частинок). Число після ТЧ вказує на розмір частинок – у цьому випадку 2,5 мкм. Цей розмір використовується як стандартний довідник для очищувачів повітря, оскільки він охоплює значну частку дрібнодисперсних частинок пилу, які вдихаються і тому надзвичайно небезпечні.

Після того, як Ви під’єднали Роджера до програми Smart Life – Smart Living, для відображення даних вимірювань у програмі знадобиться кілька секунд.

Переконайтесь

  • що ваш Roger або Roger big правильно підключено до джерела живлення та увімкнено
  • що ваш смартфон підключений до WLAN та Bluetooth
  • що бездротова мережа увімкнена на Роджері або Роджері великому. Якщо ні, утримуйте кнопку WiFi протягом 3 секунд

Відключіть Роджера або Роджера від електромережі, підключіть його знову та від’єднайте від джерела живлення

Ні, Роджер Stadler Form наразі не може бути інтегрований у HomeKit.

  • Перезавантажте мобільний телефон
  • Вимкніть маршрутизатор або Wi -Fi, зачекайте 30 секунд, а потім знову увімкніть його. Потім ви можете знову спробувати автоматично додати Роджера або Роджера, як описано в інструкціях
  • Якщо час очікування все ще виникає, додайте Роджера або Роджера великого вручну
Залишились питання?

Якщо у вас виникли додаткові запитання чи сумніви щодо підключення вашого очищувача повітря до програми Smart Life – Smart Living на вашому смартфоні, щодо управління чи функцій вашого великого очищувача повітря Roger Big або Roger, ви можете зв’язатися з нами по телефону, електронною поштою,  чатом (в нижньомулівому куті) або через сторінку Facebook.

SHOPPING CART

close