ЧИ МОЖЕ ОЧИСНИК ПОВІТРЯ ЗАХИСТИТИ МЕНЕ ВІД КОРОНАВІРУСУ?

Пандемія коронавірусу є навколо нас, і вплив на наше повсякденне життя є драматичним.
Багато клієнтів хочуть знати, чи може очищувач повітря допомогти їм уникнути зараження вірусом.
У цій публікації в блозі ми розповімо вам про вірус, вплив очищення повітря та розповімо про заходи, які можна вжити, щоб уникнути зараження.

ЩО ТАКЕ КОРОНАВІРУС?

Коронавірус, про який ми зараз говоримо, отримав наукову назву SARS-CoV-2 (важкий гострий респіраторний синдром Coronavirus 2) і є частиною сімейства коронавірусів. SARS-CoV-2 може викликати респіраторне захворювання під назвою COVID-19.

ЧИ МОЖЕ ОЧИСНІК ПОВІТРЯ, ФІЛЬТРУВАТИ КОРОНАВІРУС В ПОВІТРЯ?

Очисник повітря фільтрує найменші частинки повітря. Залежно від його технічних характеристик, фільтр очищувача повітря видаляє частинки діаметром до декількох мікрон. Наразі точні розміри коронавірусу ще не відомі (різні джерела згадують різні розміри/діаметри), і ми не можемо сказати, наскільки ефективно очищувачі повітря можуть видалити цей конкретний вірус з повітря.
Ми припускаємо, що частина вірусів може поглинатися у фільтрі (HEPA або електростатичний), але не всі віруси можна видалити з повітря.
Крім того, важливо знати, що вірус може вижити досить довго в фільтрі. З цієї причини дуже важливо регулярно міняти чи чистити фільтри очищувача повітря.

Оскільки 100%  видалення неможлива, очищувач повітря не зможе ефективно захистити вас від коронавірусу або коронавірусної інфекції.
Звичайно, очищувач повітря все одно покращить якість повітря в приміщенні. Якщо ви страждаєте від алергії, забрудненого повітря або ЛОС у повітрі – очищувач повітря покращить вашу якість життя. Проте зверніть увагу, що очищувач повітря не захистить вас та ваших близьких від SARS-CoV-2.

Позитивно, що є кілька простих правил, яких можна дотримуватися, щоб убезпечити себе від інфекції. Обов’язково дотримуйтесь цих рекомендацій і повідомте людей навколо вас про ці прості заходи.

ЗАХИСТНІ ЗАХОДИ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ

  • Часто і ретельно мийте руки з милом (приблизно 30 секунд)
  • Не торкайтеся обличчя
  • Чхайте або кашляйте у зігнутому лікті
  • Покладіть використані тканини у закритий сміттєвий бак
  • Залишайтеся вдома, якщо у вас гарячка або кашель
  • Зателефонуйте до лікаря або до лікарні перед тим, як поїхати, ви отримаєте чіткі вказівки, що робити і куди звертатися
  • Уникайте великих натовпів та подій з великою кількістю людей, чим більше людей, тим вище потенційний ризик зараження вірусом
  • Тримайте відстань не менше 2 м між вами та іншими людьми
  • Щодня дезінфікуйте поверхні, такі як екрани мобільних телефонів, дверні ручки, вимикачі світла, ручки кранів тощо

ОБИРАЙТЕ СВІЙ ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close