ЕФІРНІ ОЛІЇ: 10 НАЙВАЖЛИВІШИХ РОСЛИН І ЇХ ВПЛИВ Leave a comment

Уша Мюллер , 11.09.2020

Єгиптяни були першими, хто виявив дію ефірних олій, які настільки ж різноманітні, як і ми, як люди. Аромат, який ви використовуєте, буде залежати від бажаного ефекту. Спосіб нанесення ефірної олії – чи вона безпосередньо поглинається, вдихається чи наноситься на шкіру – менш важливий, ніж вибір ефірної олії з правильним ефектом і правильною дозою. Вважається, що кожна олія має певну користь для фізичного та психічного здоров’я. Нижче ви знайдете короткий опис 10 найважливіших олій та їх дії, щоб дати вам добру основу для вашої особистої ароматерапії. 
Важливо: заздалегідь дізнайтеся, як правильно застосовувати ефірні олії, адже вони, хоч і є рослинними, але мають лікувальну дію. 

БЕРГАМОТ

Цінна ефірна олія, отримана з бергамоту – шляхом вилучення його з цедри цього середземноморського цитрусового фрукта – має свіжий і лимонний аромат. 
Цей аромат дуже популярний завдяки його ефекту, що піднімає настрій. Бергамот допомагає зняти стрес, тривогу і депресію
Є вагома причина для його присутності майже у всіх парфумах як верхня нота, оскільки бергамот має чистий, свіжий і живий аромат. 
У чаї Earl Grey, де він поєднується з чорним чаєм, бергамот є популярним підбадьорливим напоєм – 67 мільйонів британців не можуть помилятися, чи не так? 

ЕВКАЛІПТ

Це ароматичне масло, яке часто використовується в медицині через його очищаючу, охолоджуючу та антисептичну дію, добувають з листя евкаліпта. 
Евкаліптова олія може допомогти при застуді, розпушуючи густий слиз в бронхах і пазухах і допомагає вам знову вільно дихати
Ефект розслаблення також може призвести до того, що головний біль швидко зникне. Евкаліпт також стимулює та стимулює, що може покращити концентрацію та боротися з млявістю
Наша ефірна олія Relief, яка полегшує кашель і симптоми застуди, містить евкаліпт.

ВАЖЛИВО : Евкаліпт не підходить для немовлят і дітей!

ЖАСМІН

Чарівний аромат жасмину асоціюється з жіночністю
Через його чуттєвий ефект афродизіаку ця квітка завжди асоціювалася з любов’ю та еротикою – в Індії жасмин прославляють як королеву ночі, а квіти жасмину з’являються в численних зображеннях любовних сцен. 
Ефірна олія, отримана з жасмину, може допомогти вам подолати свої гальмування, щоб ви більше відкривалися і чіткіше висловлювали свої почуття. Жасмин також має заспокійливу, заспокійливу дію і використовується для зняття болю

РОМАШКА

Ефірна олія цієї чудової лікарської рослини є в кожній аптечці, оскільки ромашка є прекрасним протизапальним і знеболюючим засобом, що робить її так само популярною як засіб при травмах, так і при застуді або шлунково-кишкових розладах
Освіжаюча олія ромашки з м’яким запахом допомагає полегшити симптоми застуди, розблоковуючи дихальні шляхи – особливо ефективно при вдиханні – і знімає запалення пазух, а також слизових оболонок носа та рота
Оскільки ромашка має антибактеріальну дію і покращує кровообіг, ромашка часто міститься в кремах і мазях, особливо для лікування ран або шкірних захворювань, таких як акне. 
На психологічному рівні заспокійливий, врівноважуючий і заспокійливий ефект ромашки означає, що вона може зняти тривожність і дратівливість і покращити обробку емоцій.

ЛАВАНДА

Хто не знає насиченого аромату лаванди? М’який квітковий аромат лаванди змушує вас думати про величезні поля пурпурних квітів у Провансі та майже автоматично розслабляє. У природі цей аромат служить для захисту від шкідників від рослини. Для нас, людей, лавандова олія надзвичайно універсальна, оскільки вона може як розслабляти, так і мотивувати та покращувати настрій
Лаванда може допомогти при надмірній стимуляції і неспокої, а також при безсонні. 
Усім, кому важко заснути, достатньо капнути пару крапель на подушку або в ароматизатор, і незабаром вони відправляться в країну Нод. 
Сильну антисептичну дію лаванди виявив засновник сучасної ароматерапії Рене-Моріс Гаттефоссе.

М’ЯТА ПЕРЦЕВА

Популярна й універсальна ефірна олія, отримана з м’яти перцевої, оскільки пахне свіжим, трав’яним і прозорим
Вміст ментолу м’яти перцевої надзвичайно бадьорить і прояснює, але також може надавати знеболюючий ефект. Його стимулюючий ефект також покращує концентрацію та рівень енергії
Особливо ефективний як засіб для лікування таких скарг, як виснаження, втома і труднощі з фокусуванням і концентрацією.

ВАЖЛИВО : Ефірна олія, отримана з м’яти перцевої, не підходить для дітей і немовлят!

РОЗМАРІН

Вам важко починати ранок? Або люди дійсно охарактеризували б вас як буркуна вранці? Якщо так, то ефірна олія з розмарину може бути якраз для вас, оскільки вона містить речовини, які покращують і покращують кровообіг
Трава, яка відома своїм використанням в середземноморських стравах, має багато чудових властивостей: вона не тільки покращує концентрацію, але також бадьорить і зміцнює, а також сприяє ясності та очищенню енергетичних блоків
Розмарин можна знайти в нашому натуральному ароматному олії Refresh . 

САНДАЛОВЕ ДЕРЕВО

Характерний теплий, оксамитовий аромат сандалової олії нагадує Схід. Як аромат, який зазвичай асоціюється з чоловіками – він нагадує феромон, який міститься в поті під пахвами у чоловіків – сандалове дерево часто використовується як інгредієнт після гоління та чоловічих ароматів. 
Ефірна олія є не тільки афродизіаком і надихає, але також має центруючий і заспокійливий ефект. Раніше сандал часто використовувався як пахощі в релігійних обрядах, сьогодні він часто використовується для медитації, оскільки допомагає зняти внутрішній неспокій, невдоволення та надмірну стимуляцію

ЧАЙНЕ ДЕРЕВО

Осветляюча та дезінфікуюча дія олії чайного дерева добре відома; не випадково олія чайного дерева є популярним інгредієнтом косметичних засобів для очищення шкіри, зокрема, для обличчя. 
Інтенсивно ароматна рослинна олія є навіть науково доведеним антисептиком, бактерицидом і фунгіцидом
Застосування олії чайного дерева може мати позитивний ефект, якщо ви страждаєте від млявості, невпевненості або занепокоєння через його зміцнюючу, відновлюючу, просвітлюючу властивости. 

ЛИМОННИЙ

Якщо ви надкушуєте лимон, ви відразу відчуваєте ефект цього гіркого фрукта. Бадьорий та освіжаючий ефект ефірної олії такий же інтенсивний, як і відчуття від кусання лимона.
Свіжий, інтенсивний цитрусовий аромат захищає не тільки від молі та інших шкідників, але й від застуди – лимонна олія вбиває бактерії та стимулює кровообігЙого ефект, що покращує настрій, бадьорить дозволить вам почувати себе добре, також.
Олія лимона та його оздоровлюючі властивості можуть допомогти позбутися втоми та млявості, загостривши розум і покращивши концентрацію
Аромат лимона, який часто використовується в очисних засобах, у нас асоціюється з чистотою та свіжістю. І на це є вагома причина: лимонне масло є надзвичайно ефективним очисним засобом, а також антибактеріальним і антисептичним.

Ви знайшли відповідний аромат для ваших потреб? Чи не вистачає відповідного ароматизатора для наповнення вашого будинку ароматом? У нас є широкий асортимент ароматичних дифузорів, з яких ви можете вибрати. 
Ви наповнюєте аромадифузор водою, додаєте пару крапель вибраної ароматної олії, підключаєте його до розетки, і ефірні олії відразу потраплять у кімнату у вигляді дрібного ароматного туману. А тепер спробуйте самі!

Важлива примітка: При використанні ефірних олій можуть виникнути такі побічні ефекти, як висип, подразнення шкіри та алергія. Перед застосуванням завжди слід проконсультуватися з фахівцем, особливо якщо це стосується людей із групи ризику (діти, вагітні та хворі). Використання невідповідних ефірних масел може бути небезпечним для життя немовлят!

Запах **Ефект **Допомагає від **
 

Бергамот

покращує настрій, мотивує,
заспокоює, розслабляє

тривога, депресія,
стрес

Евкаліпт

очищає, мотивує,
освіжає, стимулює

погана концентрація уваги,
млявість

Жасмин

заспокійливий, чуттєвий, афродизіак,
викликає ейфорію

невміння висловлювати або демонструвати почуття, піклуючись про жіноче здоров’я

Ромашка

балансуючий, розслабляючий, захисний, заспокійливий,
протисвербіжний, протизапальний

тривожність, дратівливість,
переробка емоцій

Лаванда

розслабляє, покращує настрій,
мотивує

неспокій, безсоння,
перезбудження, емоційні блоки

М’ята перцева

прояснює, стимулює, заземлює,
покращує концентрацію

виснаження, втома, труднощі з фокусуванням
і концентрацією

Розмарин

бадьорить, покращує концентрацію уваги, зігріває, зміцнює, покращує кровообіг

поривчастість вранці, ясність, млявість, енергетичні блокування

Сандалове дерево

покращує настрій, центрує, надихає, афродизіак, корисний для лиж

внутрішнє неспокій, незадоволеність, перезбудженість

Чайне дерево

зміцнює, оживляє, прояснює,
покращує концентрацію уваги

млявість, невпевненість,
млявість, тривожність

Лимонний

покращує настрій, покращує концентрацію, бадьорить, прояснює, бадьорить

втома, труднощі з концентрацією уваги,
млявість, головні болі

**Джерело: aromalife.ch

Примітка: Натуральні продукти також можуть викликати побічні ефекти, такі як подразнення шкіри та алергічні реакції. Завжди слід бути обережним при використанні ефірних масел – особливо для немовлят і дітей раннього віку – і завжди спочатку проконсультуватися з фахівцем.

Обрати ароматизатор повітря для себе

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close