ПРО ВИКОРИСТАННЯ ТА ВПЛИВ ЕФІРНИХ ОЛІЙ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ Leave a comment

Моріц Кемпф , 23.03.2021

Moritz, “Junge mit Ideen” (Людина з ідеями), переносить нас у світ ароматів. Він описує, як він зробив перехід від новачка в ароматах до прихильника використання ефірних олій. Він пояснює, що ви повинні мати на увазі, купуючи ароматизатори, який ароматичний розсіювач Stadler Form він використовує вдома та чому вони найкраще підходять для ароматизації окремих приміщень.

Природа завжди відігравала головну роль у моєму житті, навіть якщо я цього майже не усвідомлював. Я виріс у сільській місцевості і проводив вільний час на кукурудзяному полі біля свого порогу або в лісі, будуючи лігва та досліджуючи. Я все ще люблю сільську місцевість і люблю проводити час на природі, на свіжому повітрі, регулярно.

ЗАЧАРОВАНИЙ АРОМАТОМ – ПЕРШИЙ КОНТАКТ З ЕФІРНИМИ МАСЛАМИ

Ще з дитинства я завжди був дуже допитливим і цікавився, як усе працює. Тож було лише питанням часу, поки я відкрила для себе аромати. Звичайно, в минулому було багато можливих тригерів, як-от фільм з роману Патріка Зюскінда «Парфуми: історія вбивці», який допоміг мені краще зрозуміти. Але в даному випадку це було щось набагато прагматичніше.

Я працюю консультантом з комунікацій для компаній, проливаю світло на їхні комунікаційні ідеї, оптимізую їх та підтримую ці компанії в процесі впровадження. Моя робота привела мене до Лехашау, що в Тіролі. Тамтешній підприємець був пристрасно відданий ароматерапії та ароматерапії. Робота, яку я виконував для нього, спершу включала дослідження. Я попросив його пояснити мені, в чому сутичка з ароматичними маслами. Чесно кажучи, той день справді відкрив мені очі. До цього моменту аромати були для мене загадкою, те, що ви не могли б класифікувати як частину природи, як-от аромати в парфумах або кімнатних спреях. Мені дуже скоро набридли інтерпретації того, що ви нібито в них відчуваєте, тому я кажу, що аромати були для мене загадкою. Мене набагато більше цікавила ванна з бульбашками з ароматом сосни або настій для сауни з запахом лимона, але навіть вони згадали полуничний молочний коктейль McDonald’s – він на смак полуниці, але в ньому немає полуниці. Я припускав, що ароматизатори, використані в ньому, є штучними.

Аромадифузер Julia з режимом розмаху за формою Stadler

Томас, так звали підприємця, провів мене в привабливу кімнату в будівлі, яка чудово пахла. У кімнаті була дуже висока, прозора труба, наповнена квітами лаванди та іншою сировиною для інших труб. «Пляшка лавандової олії містить стільки квіток лаванди», — сказав він мені. Я був здивований, тому що не очікував стільки. У мене було зображення акрів теплиць, повних лаванди, лише з метою отримання ефірної олії. Томас також сказав, що, коли він показував своїм клієнтам ці трубки, у його клієнтів часто спостерігався момент, коли вони загорялися, і він був впевнений, що потім вони додадуть менше крапель дистильованої лавандової олії в свої аромадифузори. Він підкреслив, що «однієї-двох крапель більш ніж достатньо для роботи аромадифузора!»

Ефірні олії можуть підвищити відчуття. Робота з Томасом дала мені зовсім інший погляд на аромати. Саме ефірна олія робить прогулянку в лісі такою здоровою. Дерева виділяють у повітря ці масла, які мають дезінфікуючу дію, що, у свою чергу, робить повітря здоровим. Я вважаю жахливою ідею втрати нюху внаслідок зараження коронавірусом.

Впровадження ароматизації у моєму житті було цікавим досвідом. Деякі люди вважають, що м’яка крапельниця ароматичного дифузора заколисує їх. Інші вважають шум дуже руйнівним, і це тому, що всі люди різні. Те ж саме стосується ароматів. Мої улюблені – м’ята перцева, равінцара, чебрець, лаванда, лимонний евкаліпт – можуть викликати бурхливі дискусії серед друзів та родини, як тільки я наповню кімнату цими ароматами.

Арома -дифузор Жасмин з туманом від Stadler Form

Якщо ефірні олії чисті, вони мають масовий, несвідомий і, перш за все, різну інтенсивність впливу на людей. Ви не помилитеся, додавши чебрець у свій аромадифузор, якщо ви починаєте застуду, тому що, на додаток до загального дезінфікуючого ефекту олії, основні компоненти сприяють здоров’ю. Лаванда розслабляє і сприяє спокійному сну. Лимонний евкаліпт, з іншого боку, оживляє, підтримує концентрацію та заряджає енергією.

ПРОСТІР ПЕРЕД ПРИСТРОЄМ – ДОПОМОГА ПРИ ВИБОРІ АРОМАДИФУЗОРА

На даний момент у мене є кілька аромадифузорів від Stadler Form, тому що вони єдині, хто розуміють, як сконструювати пристрої, щоб їх було максимально легко чистити та ароматизувати приміщення. Вони ніжно візьмуть вас за руку та допоможуть у всьому – від вибору пристрою, ефірних масел до засобів для чищення та чищення.

Зізнатися, я, можливо, трохи перестараюся в цьому, але мені подобається кімната з приємним запахом, і мені дуже подобається використовувати суміш м’яти і лимона, що сприяє концентрації. Згодом і після багатьох експериментів мені зрозумів один дуже важливий факт – для кожної кімнати є відповідний аромадифузор.

Коли на початку 2020 року почалася пандемія коронавірусу, я зрозумів, що це хвороба вражає дихальну систему, тому замість туалетного паперу, на додаток до високої дози вітаміну CI, також запаслася ефірними маслами для мого ароматизатора Jasmine від Stadler Form. , яким я керую у своїй вітальні. Ви можете увімкнути Жасмин, щоб вона періодично поширювала аромат по кімнаті, іншими словами, вона вмикала і вимикала парфуми через рівні проміжки часу. Він наповнює мою вітальню чудовим ароматом протягом дня та дезінфікує повітря, не виходячи з кімнати, як у випадку з озонуючим приладом. Жасмин чудово виглядає і чудово вписується в декор моєї кімнати.

Аромадифузор Julia від Stadler Form

Julia – мій особистий фаворит, який я розмістила в спальні. Приємний шум капання посилюється рухомим внутрішнім елементом. Юлія здатна поширювати розпилений аромат ширше по кімнаті завдяки руху вперед і назад. Я також використовую цей пристрій як місцевий зволожувач повітря. Розміщений на тумбочці біля ліжка, він направляє м’який туман на моє обличчя, що є благословенням. Я також можу повністю затемнювати Джулію, тому світлодіод не відображається, але пристрій все ще працює.

Я був схвильований, коли Zoe прийшла на ринок. Я думаю, що це чудова ідея включити помаранчевий світлодіод, щоб чудовий ароматний туман також був помаранчевого кольору. Цей пристрій виводить аромати для дому на абсолютно новий рівень. Зоя поруч зі мною в офісі. Це просто чудово, коли я відчуваю подих ефірних масел час від часу, і вона також виглядає добре, особливо в темні зимові місяці, коли світло відіграє важливу роль. У мене навіть складається враження, що світло Зої, яке робить туман схожим на полум’я, гріє. Zoe – найтихіший пристрій з усіх. Вона робить те, що від неї очікується, без дратівливого світлодіода або крапельного шуму, коли ви хочете зосередитися.

ЕФІРНІ ОЛІЇ – НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ПОКУПЦІ

На жаль, на ринку ефірних олій є деякі самозванці. Насправді все дуже просто – ефірні олії повинні складатися тільки з натуральної сировини. Часто суміші масел також містять спирт або інші добавки, які не тільки знижують інтенсивність аромату, але і псують пристрій.

Існують ароматичні суміші, які містять суміш кількох різних ефірних масел. Це часто буває з різдвяними сумішами. Крім кори кори, вони також містять ефірні олії апельсина або тонки, наприклад. У випадку парфумерних сумішей зверніть особливу увагу на те, щоб аромати були природною сировиною, а також були органічними.

Stadler Form поступився і розробив власні суміші ефірних олій, імовірно, тому, що на ринку дуже багато продуктів низької якості або навіть шкідливих для здоров’я. 100% чисті, натуральні ефірні олії для ароматичних приміщень доступні в наступних п’яти версіях.

Натуральні ефірні олії від Stadler Form

Перевага сумішей: з мого досвіду люди рідше люблять або ненавидять комбінації. Чистий аромат, такий як чебрець, може бути дуже сильним. З іншого боку, суміші стимулюють рецептори запаху на кількох рівнях, що вважається більш приємним. Мені дуже подобаються ці суміші ароматів, і я особливо люблю використовувати їх в офісі.

Дуже важливий останній момент. Одного разу мій партнер подарував мені ефірну олію, коли ми були у відпустці в Таїланді. Це мало заспокоїти мій шлунок, тому що я почувалася погано. Вона знала, що ефірну олію, яку вона дала мені, можна ковтати без проблем. Я був налаштований скептично, тому що зустрічав лише ефірні олії з написом «100% чиста ефірна олія – використовуйте лише для ароматизації кімнат. Може бути токсичним і викликати роздратування при ковтанні або попаданні в очі”. Олію, яку мені дали, – це олія мануки. Манука відома своїм дуже сильним антибактеріальним впливом на віруси та грибки. Це стародавній засіб, який століттями цінувався новозеландськими маорі. Дерево манука надзвичайно міцне, і це відображається в ефірній олії, яку отримують шляхом парової дистиляції. Моя партнерка знала це раніше і знала, що робить.

*Примітка редактора: перед використанням ефірної олії завжди консультуйтеся з фахівцем щодо застосування та дозування.

Ми щиро хочемо подякувати Моріцу за те, що він дав нам уявлення про світ ефірних олій з точки зору користувача аромату!

Обрати ароматизатор повітря для себе

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close