ФАКТИ ПРО ПОВІТРЯ, ЯКИМ ДИХАЄМО Leave a comment

Дихати на повні груди і насолоджуватися свіжим повітрям – це те, що повинно бути доступно в кожному будинку, а не тільки в горах Швейцарії. Щоб цього досягти, необхідно позбавити повітря від частинок забруднень, пилку, алергенів, неприємних запахів і летючих органічних сполук (ЛОС) – що і роблять очищувачі повітря.

Тим, хто страждає від алергії, знайомі обмеження, які накладає на їхнє повсякденне життя забруднене повітря. Очищувачі повітря Stadler Form відчутно підвищують якість життя і дозволяють знову дихати легко.

Існуючі системи очищення повітря об’єднані однією спільною метою – усунути забруднюючі елементи. Для цього можна використовувати HEPA-фільтр або електростатичний фільтр. А для боротьби з запахами ефективні вугільні фільтри. Очищувачі повітря корисно використовувати в спальнях, кухнях, інших житлових кімнатах і офісах.

В якості альтернативи можна використовувати мийку повітря, яка підтримує чистоту повітря і одночасно зволожує його.

СТІЛЬКИ ПОВІТРЯ ВАМ ПОТРІБНО КОЖЕН ДЕНЬ

Ми щодня вдихаємо 12 000 літрів повітря, що становить приблизно 15 кг – набагато більше, ніж ми отримуємо їжі або води.
Тому повітря, яким ми дихаємо, безпосередньо впливає на наше самопочуття і здоров’я. 

ПОТОЧНА СИТУАЦІЯ З ЗАБРУДННЯМ ПОВІТРЯ

Ми проводимо до 90% нашого часу в приміщенні. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), повітря всередині приміщень в 2-5 разів більш забруднений, ніж на вулиці. ВООЗ також заявляє, що в 2014 році приблизно 92% населення світу проживало в регіонах, де був перевищений контрольний рівень забруднення.

Крім того, на жаль, все більше і більше людей страждає від алергії, хвороб серця і органів дихання, викликаних забрудненням повітря. Сьогодні 20% населення світу страждає від алергічних захворювань, і ця тенденція зростає. У все більшій кількості міст фіксуються сигнали про смог (літньому і зимовому), а встановлені межі по забрудненню частинками все частіше перевищуються.

ЧОМУ ПОВІТРЯ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ БРУДНІШЕ НІЖ ЗОВНІ?


У повітрі є різні домішки, які в основному відносяться до однієї з двох категорій: забруднюючі частинки і гази (цей поділ умовний, так як гази по суті теж частинки).

Нижче наведено список таких речовин, найчастіше зустрічаються в приміщеннях:

ДЖЕРЕЛА ЗАБРУДНЕНЬ

Які джерела перерахованих забруднень? Дуже важливо їх знати, щоб максимально уникати і знижувати рівень створюваного ними забруднення:

 • Чистячі засоби (для підлоги і всі побутові миючі засоби)
 • Меблі й домашній текстиль
 • Освіжувачі повітря
 • Клеї і фарби
  розчинники
 • Засоби для догляду за тілом
 • Поліграфія
 • Електронні пристрої
 • Свічки і ароматичні палички
 • Горіння палива при приготуванні їжі і опаленні
 • Меблі та будівельні матеріали
 • Висока вологість і відсутність вентиляції.

ПОВІТРЯ ВСЕРЕДЕНІ ПРИМІЩЕНЬ МОЖЕ ЗРОБИТИ ВАС ХВОРИМИ

Існують різні захворювання, які виникають в результаті постійного перебування людини в приміщеннях з низькою якістю повітря. Такими типовими захворюваннями є: астма, першіння в горлі, подразнення слизових носа, очей, хронічні і гострі респіраторні захворювання, рак легенів, серцеві захворювання і зниження фертильності.

Деякі групи людей особливо сприйнятливі до забруднення повітря: діти, вагітні жінки, люди похилого віку, люди з серцевими захворюваннями і люди, у яких вже є респіраторні захворювання. Ряд чинників може також додатково збільшити ризик захворювання: генетична схильність, нездоровий спосіб життя і неправильне харчування.

АЛЕРГІЯ ТА ЯКІСКТЬ ПОВІТРЯ

Люди, які страждають від алергії, особливо схильні до впливу забрудненого повітря. Типовими симптомами алергії є свербіж і закладеність носа, бажання чхнути, сльозоточивість очей, першіння горла, кашель і хрипи, тиск у грудях, висип і напади астми.
Очищувач повітря може допомогти страждаючим алергією людям легко дихати і міцно спати, набираючись сил і не страждаючи від симптомів.

Алергія може виникнути з різних причин. Типові види алергії, пов’язані з якістю повітря, докладно описані нижче.

АЛЕРГІЯ НА ПИЛОК

Алергія на пилок часто передається у спадок і є реакцією на один або кілька видів пилку.
Імунна система реагує на білки в пилку.
При вдиханні або контакті з пилком організм викидає гістамін, що призводить до запалення кон’юнктиви очей або слизової оболонки носа. Якщо алергію на пилок довгий час не лікувати, вона може розвинутися в алергічну астму.
Лікар може поставити діагноз за допомогою шкірних аналізів і аналізу крові. Існують різні ліки для лікування симптомів, а також спеціальні десенсибілізуючі терапії.
Очищувач повітря допомагає швидко знизити рівень алергенів в приміщенні, що дозволить вам легше дихати.

АЛЛЕРГИЯ НА ПИЛОВИХ КЛІЩІВ

Домашні пилові кліщі живуть в кожному будинку і відносяться до класу арахнід.
Існує 150 відомих видів цих невидимих ​​для людського ока істот. Один кліщ виробляє до 40 фекальних гранул в день, які містять компоненти, які призводять до алергічних реакцій при вдиханні.
Регулярне чищення матраців, подушок і книг допомагає з цим боротися. Існують також спеціальні захисні покриття від кліщів, які можуть зменшити проблему. Крім того, потрібно мінімізувати кількість пилу в будинку.
При необхідністі з симптомами допомагають справлятися ліки. І звичайно, регулярне використання очищувача повітря також допомагає стабільно поліпшити якість повітря.

АСТМА

Астма не є алергією, але алергени є найбільш поширеними тригерами бронхіальної астми. При цьому не будь-яке звуження дихальних шляхів – це астма. Діагноз повинен бути поставлений фахівцем, пульмонологом або алергологом.
Зрозуміло, може допомогти усунення контакту з алергенами. Крім того, можна обговорити з лікарем медикаментозну терапію.
У разі астматичних навколишніх умов очищувач повітря допомагає знизити рівень алергенів в повітрі і полегшити симптоми.
Прилад, звичайно, не може замінити фахівця, тому ми рекомендуємо очищувач повітря в якості доповнення до лікування.

ЛЕГКІ ОРГАНІЧНІ СПОЛУКИ (ЛОС)

Леткі органічні сполуки (ЛОС) – це органічні речовини, які зустрічаються в газоподібної формі в повітрі.
Типовими джерелами ЛОС в приміщенні є бактерії і цвіль, пластмаси, будівельні матеріали, меблі та килими, а також засоби для чищення та відходи куріння.
ЛОС можуть викликати у людей ряд симптомів, такі як головний біль, втома, розлади сну, подразнення дихальних шляхів і реакції гіперчутливості.
Такі симптоми позначаються терміном «синдром хворого будинку».

Очищувачі повітря, такі як Roger та Viktor, фільтрують ЛОС з повітря.
Однак вугільний фільтр необхідно регулярно міняти, так як він поступово наповнюється забруднюючими речовинами. Поряд з використанням очищувача повітря також рекомендується виявити і усунути джерело забруднення.

РОЗМІРИ ЧАСТИЦ

Забруднюючі частинки бувають різних розмірів. Він, як правило, вимірюється в мікрометрів (мкм). Один мікрометр або мікрон становить одну мільйонну метра, т. Е. 0,0001 міліметра. Для позначення розміру часток зазвичай використовується скорочення «PM» (від англ. «Particulate matter» – «тверда частинка»), яке засноване на стандарті США для твердих частинок. Уявити реальний розмір часток не дуже просто. Вони діляться на наступні умовні категорії:

 • великі частки: PM 10 = пил, пилок, спори цвілі;
 • середні частки: PM 2,5 = дрібний пил, великі суперечки і інші органічні забруднюючі частинки
 • маленькі частинки: PM 1,0 і менше = дуже дрібний пил, частинки продуктів горіння, наночастинки, бактерії, віруси і дрібні спори

Важливо: частки класу PM 1,0 і менше, є вдихуваним, тобто вони можуть проникати в клітинні мембрани альвеол (невеликі повітряні порожнини в легенях) і таким чином проникати в кровотік.
З кровотоку ці частинки потрапляють в життєво важливі органи (наприклад, серце), де вони можуть накопичуватися і приводити до захворювань.

ШІСТЬ ПЕРЕВАГ ОЧИЩЕНОГО ПОВІТРЯ

 1. Забруднюючі речовини видаляються з повітря, і знижується навантаження на організм людини: підвищується якість повсякденного життя.
 2. Алергічні реакції мінімізуються або повністю усуваються: люди з астмою або алергією можуть легко дихати.
 3. Повітря в приміщенні стає відчутно більше свіжим і чистим, їм приємніше дихати: свіже повітря для здорового життя.
 4. Зменшується втома і підвищується концентрація: більше сил для роботи і заняття будь-якими справами.
 5. Знижується ризик захворювання респіраторними захворюваннями: безпечний повітря.
 6. Сперте, запорошене повітря очищується: повітря стає свіже, здоровіше, немає відчуття затхлості.

НАШЕ РІШЕННЯ: ОЧИЩУВАЧІ ПОВІТРЯ СЕРІЙ ROGER ТА VIKTOR

Наша компанія – експерт по внутрішньому клімату і здоровому повітрю. Його чистота є важливим напрямком нашої роботи, яким ми інтенсивно займалися протягом багатьох років.
Результатом наших досліджень і зусиль стали очищувачі повітря Roger, Roger Big, Roger little, які усувають з повітря забруднення у вигляді частинок і газів за допомогою подвійного фільтру Dual Filter ™ та Viktor з електростатичною системою фільтрації НРР™.

Обирайте кращій для вас очисник повітря

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close