НАША ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ДИЗАЙНУ Leave a comment

Коли мені запропонували маркетингову роботу у компанії Stadler Form, я не був впевнений, чи варто мені її прийняти спочатку.
З простої причини: коли справа доходить до маркетингу, вам потрібно ототожнюватися з товаром чи послугою і стояти за цим на 100%. Не існує іншого способу ефективного збуту компанії та її продуктів.
Але я нічого не знав про зволожувачі повітря, очищувачі повітря або вентилятори. Коли я подумав про те, як красиво мебльована квартира буде спотворена громіздким зволожувачем повітря, у мене по хребті почалася холодна тремтіння. Ніхто не хоче такого непривабливого приладу у своєму домі-якщо тільки стан здоров’я не залишає у них іншого вибору. Особисто я вважаю за краще дихати неякісним повітрям, ніж погіршувати свій дизайн інтер’єру. Але саме тут виділяється форма Штадлера. Він не сприймає компромісів; це обіцяє функціональність споживача,

ДИЗАЙН – ЦЕ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ ФОРМА

Коли я зрозумів, що Stadler Form розробила техніку, яка зробила значний акцент на дизайні, я був у захваті. 
Як можна розробити щось настільки сучасне та естетично привабливе з, здавалося б, банального чи нудного повсякденного предмета? 
Настільки елегантні, шикарні та позачасові, вироби плачуть бути представленими вдома. Я не міг протистояти продуктам – тому я став частиною родини Stadler Form. 
У Stadler Form ми вважаємо, що дизайн – це набагато більше, ніж форма
Дизайн значною мірою формує індивідуальність нашої техніки. Тому співпраця зі швейцарськими дизайнерами є важливою. 
У процесі проектування ми завжди ставимо перед собою одну і ту ж мету: поєднуємо надзвичайні форми з інноваційними технологіями та простим поводженням
Це наша інтерпретація хорошого дизайну. Це мета, яка є постійним викликом у співпраці між дизайнерами та командою розробників: творчі ідеї дизайнерів також повинні бути технічно здійсненними. В компанії постійна взаємодія є джерелом усієї нашої творчості. Ось як це було з нашим останнім продуктом: Тімом, настільним вентилятором. 

Томас Беркард та Фабіан Бернхард Дизайнер настільного вентилятора Тім від Stadler Form

ТІМ, ПОЗАЧАСОВИЙ СУПУТНИК

Разом з Тімом ми розробили вентилятор з дизайнерами Фабіаном Бернхардом та Томасом Буркардом, який можна налаштувати з точністю та тиші. Силу вітру і напрямок можна регулювати безперервно. 
У той час як звичайні настільні вентилятори часто, здається, крутять повітря хаотично, вентиляторне кільце Тіма може обертатися і нахилятися для індивідуального розташування
Незалежно від того, чи хочете ви легкого вітерця або посилення повітряного потоку, Тім робить все можливе в спекотний літній день. Він елегантний, невибагливий фанат. Простий, зменшений дизайн робить його ідеальним супутником у повсякденному житті. Але як був розроблений дизайн для Тіма?

Tablefan Tim за формою Stadler

ІСТОРІЯ ДИЗАЙНУ: ВІД ІДЕЇ ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ

Тім народився з необхідності створити точний, індивідуально регульований настільний вентилятор. Дуже важливо, щоб Тіма можна було використовувати будь -де, з кабелем USB або адаптером для домашнього використання. 
Дизайнери Бернхард I Буркард черпали натхнення у поєднанні різних архетипів та відомих стильових елементів, таких як глобус та монета. І вирівнювання дзеркала для гоління або макіяжу. 
Пошуки дизайнерів для простого рішення, щоб зосередити напрямок вітру, були натхненні цими архетипами та різними стилістичними елементами. Бернхард I Буркард розглянув функції регулювання та способи їх рекомбінації, визнавши елегантність діагональної осі як відмінного елемента. 
Вентилятор своїм круглим рухом підвішений навколо своєї осі в напівмеридіанному кріпленні і представлений як одиниця. Першими проектами був аналіз того, як користувач та об’єкт можуть зустрітися у космосі. 
Замість того, щоб бути застряглими в кутку і забутими, ми рекламуємо та відзначаємо естетичні моменти між користувачами та нашими продуктами. В основному це результат дизайну. Спираючись на ці різні стилістичні елементи, дизайн Тіма зосереджений на адаптації до оточення. 
Для Stadler Form дизайн – це набагато більше, ніж просто красивий зовнішній вигляд. Наші ідеї дизайну ставлять під сумнів способи, якими ми зазвичай мислимо і діємо, щоб виробляти якісніші та функціональніші продукти. 
З Тімом саме ця презентація та простота роблять його вічним твором мистецтва, куди б він не їздив: в офіс, спальню та машину – чи навіть на турбазі чи на човні, завдяки своєму акумулятору. ми рекламуємо та відзначаємо естетичні моменти між користувачами та нашою продукцією. В основному це результат дизайну. 

Оберить свого TIM'а

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close