ЯКИЙ ВЕНТИЛЯТОР ОХОЛОДЖЕННЯ НАЙКРАЩИЙ: ПОРАДИ ЩОДО ПОКУПКИ Leave a comment

В принципі, вентилятор повинен виконувати просте завдання: забезпечити охолодження. Але вибір пристроїв для охолодження великий. Знайти правильний вентилятор непросто, адже кожен пристрій має переваги та недоліки.
Якщо ви не можете вирішити, який вентилятор найкраще відповідає вашим потребам, прочитайте цей пост або подивіться наступне відео (увімкнить субтитри)

 
Вентилятор на підставці Charly stand by Stadler Form

КЛАСИКА: ВЕНТИЛЯТОР НА П’ЄДЕСТАЛІ

Зазвичай стоячі вентилятори можна регулювати по висоті, і вони можуть циркулювати багато повітря. Особливістю стоячих вентиляторів є коливання, що означає, що головка вентилятора повільно розгойдується з одного боку на інший. Це дозволяє оптимально розподіляти охолоджуюче повітря в приміщенні.

Вентилятор вежі Peter by Stadler Form

ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ: БАШТОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР

Інтерес до вентиляторів – веж стає все більш популятним, оскільки вони займають дуже мало місця через свою струнку зовнішність. Завдяки своїй конструкції вони можуть ідеально циркулювати повітря, оскільки вони охоплюють велику площу. Як правило, вони тихіші, ніж традиційні вентилятори на п’єдесталі, але також можуть циркулювати трохи менше повітря. Ідеально підходять, якщо ви хочете отримати прохолодний вітерець під час спокійного сну.

Підлоговий вентилятор Otto від Stadler Form

НАЙСИЛЬНІШИЙ: ПІДЛОГОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР

Як випливає з назви, ці вентилятори розміщені на підлозі. Залежно від ваших потреб, підлогові вентилятори також можна розмістити на серванті і виглядати там дуже добре. Чим вище встановлена швидкість, тим сильніше стає вентилятор. Зазвичай підлогові вентилятори обладнані від 3 до 5 рівнів швидкості. Тим часом на ринку є навіть вентилятори з безперервною зміною швидкості.

3D -циркуляція повітря за формою Stadler

УНІВЕРСАЛЬНИЙ: 3D-ЦИРКУЛЯЦІЯ ПОВІТРЯ

Хочете освіжитись навколо? Не тільки  вибірковий чи горизонтальний? Тоді цей тип вентиляторів є найкращим вибором. Круговий циркулятор повітря може коливатися як горизонтально, так і вертикально одночасно, тобто справа наліво і зверху вниз, і таким чином рівномірно розподіляє свіже повітря по всій кімнаті. Будь то на підлозі, столі чи серванті – 3D -циркуляція повітря забезпечує освіжаюче охолодження з будь -якого місця!

Настільний вентилятор Tim bei Stadler Form

ОСОБИСТИЙ: НАСТІЛЬНИЙ ВЕНТИЛЯТОР

Настільні вентилятори ідеально підходять, якщо ви хочете розмістити вентилятор поруч із собою і точно розташувати потік повітря. Вони маленькі, тому їх можна брати з собою куди завгодно, де б ви не були – в офісі чи вдома. Деякі з них навіть оснащені кабелем USB і тому їх можна підключити до акумуляторної батареї (блок живлення). Важливо: настільний вентилятор – це особистий фанат. Вони не підходять для циркуляції повітря у цілих приміщеннях.

ЛЕГКЕ ЧИЩЕННЯ

Наші вентилятори Stadler Form легко відкрити за допомогою викрутки. Це дозволяє дуже легко чистити лопаті вентилятора.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close