ВЕНТИЛЯТОР ОХОЛОДЖУВАТИ РЕЧІ В СПЕКОТНІ ДНІ Leave a comment

 

Зі зростанням температури ми стаємо все жаркішими. Якщо температура залишатиметься високою або продовжуватиме зростати, ми можемо незабаром почати потіти. У спекотні дні повітря – а отже, і тепло – може накопичуватися, зокрема, у лофт та міських квартирах, а також у квартирах у старих будівлях. Те ж саме може статися в квартирах і будинках з великими скляними стінами зовні. Незалежно від того, перебуваєте ви в офісі або у своїй спальні, як тільки нагрівається спека, ви починаєте потіти: стає важче зосередитися, ви починаєте відчувати млявість і, незважаючи на втому, вам практично неможливо добре виспатися . У цьому може допомогти лише одне: охолодження.

Існує чимало способів охолодження тіла та розуму. Існує маса хитрощів, щоб охолодити себе, наприклад, прийняти гарячий душ (так, гарячий!), Покласти зап’ястя під холодний кран або випити м’ятного чаю. Якщо у вас немає кондиціонера, вам потрібно проявити творчість-або придбати собі вентилятор. Вентилятори є справжньою альтернативою системам кондиціонування повітря та пропонуються у різноманітному дизайні для будь-якого бюджету. 

ЧОМУ ВОНИ НАС ОХОЛОДЖУЮТЬ

Усі вентилятори – незалежно від типу та моделі – базуються на одному принципі роботи: вони циркулюють у приміщенні. Це створює потік повітря, який має охолоджуючий вплив на шкіру. Але чому саме?

Наша шкіра огорнута шаром теплого повітря. Чим вище температура в приміщенні, тим більше тепла і вологи ми виділяємо через шкіру – ми постійно вбираємо піт. Це робить повітря близько до тіла вологим і гарячим. Потік повітря, створений вентилятором, здуває цей теплий шар повітря, що огортає нашу шкіру, замінюючи його більш холодним і сухим повітрям. Це дозволяє нашому поту швидше і ефективніше випаровуватися, і ми відчуваємо охолодження. Легкого потоку повітря з вентилятора достатньо, щоб здійснити це природне охолодження, яке є однією з функцій організму.

Графічно, як працює баштовий вентилятор Петро

ЧОМУ ВЕНТИЛЯТОРИ-ЦЕ СПРАВЖНЯ АЛЬТЕРНАТИВА КОНДИЦІОНЕРАМ

Кожен, хто не має кондиціонера, може легко позаздрити комусь, хто бідкається своїм у середині літа. Однак, є чудовоа альтернатива – можливо, навіть кращим рішенням для охолодження. Вентилятори, безумовно, мають перевагу перед кондиціонуванням, якщо йдеться про здоров’я. Системи кондиціонування повітря насправді охолоджують повітря, але не так, як вентилятор. Охолоджуючий ефект системи кондиціонування повітря виробляється штучно, а також осушує повітря у приміщенні. Якщо система кондиціонування повітря залишатиметься включеною постійно, повітря в приміщенні стане сухим, а наші слизові висихатимуть, збільшуючи ризик застудитися. Це одна з причин, чому люди, які користуються перевагами системи кондиціонування повітря, також часто застуджуються. Крім того, система кондиціонування повітря також може спричинити проблеми з циркуляцією, коли ви заходите ззовні, де спекотна погода, в область, де кондиціонер піднятий високо.

Обидва пристрої потребують живлення, проте вентилятор набагато енергоефективніший, ніж система кондиціонування. Крім того, потрібно буде встановити систему кондиціонування повітря-складне завдання, яке також може коштувати дорого, залежно від індивідуальної системи. Залежно від пристрою та типу установки в кожному конкретному випадку забороняється навіть встановлювати системи кондиціонування повітря на певних будівлях або в них. Після встановлення системи кондиціонування повітря вона залишається там, тоді як вентилятор можна розмістити там, де це необхідно, і все, що йому потрібно,-це джерело живлення. Отже, вентилятор є гнучким пристроєм, який може бути використаний для забезпечення прямого або непрямого охолодження, якщо це необхідно. В залежності від передбачуваного використання, вимог та бюджету в кожному конкретному випадку, вибір системи кондиціонування повітря або вентилятора.

Символ зображення кондиціонера

ЯКІ ВИДИ ВЕНТИЛЯТОРІВ ІСНУЮТЬ?

На вибір є багато різних типів вентиляторів: вони бувають різних форм і розмірів і призначені для різних видів використання. До їх категорій належать підлогові, настільні, тумбочки, вежі, настінні, стельові, USB та портативні вентилятори. Який вентилятор є правильним вибором для вас, буде залежати від ваших особистих потреб. Існує відповідне рішення для будь -якої потреби. Ось короткий огляд найпоширеніших типів.

Якщо ви хочете, щоб вам показали характеристики різних типів вентиляторів, подивіться це відео . 

ПІДЛОГОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ

В основному використовуються для непрямого охолодження, вони розміщуються на підлозі. Підлогові вентилятори орієнтовані на виробництво вітру і тому зазвичай мають кілька налаштувань швидкості. Деякі моделі також коливаються (обертаються зліва направо), тоді як інші залишаються в тому ж фіксованому положенні. У цій категорії Stadler Form має пристрій з поворотним режимом (підлога Charly) та два пристрої з вражаючим ексклюзивним дизайном та концентрованою силою вітру: дизайнерський вентилятор Q та Отто з його унікальною рамкою з бамбука.

Підлоговий вентилятор Otto by Stadler Form

ВЕНТИЛЯТОРИ НА П’ЄДЕСТАЛІ

Це одні з найпопулярніших вентиляторів, придбаних у Швейцарії*. Вентилятори на тумбі регулюються по висоті і мають режим повороту. Їх вільно регульована висота та коливання роблять вентилятори на п’єдесталі ідеальними для високоефективного непрямого охолодження. Це може бути дуже приємно, особливо у спальні або вітальні, якщо вітерець не спрямований безпосередньо на вас, але все ж забезпечує ефективне охолодження. Форма Stadler пропонує привабливий варіант у цій популярній категорії у вигляді підставки Charly.

Вентилятор на підставці Charly stand by Stadler Form

ВЕНТИЛЯТОРИ ВЕЖІ

Якщо у вас обмежений простір, для вас підійде компактний баштовий вентилятор з економією простору. Ці вентилятори рухаються і розподіляють повітря в кімнаті рівномірно і приємно і мають різні налаштування швидкості. Елегантним прикладом є фанат вежі Пітер із Форми Штадлер. Він може виробляти будь -яку силу вітру, від природного вітру до сильного вітру, і ним легко керувати за допомогою пульта дистанційного керування.

Вентилятор вежі Peter by Stadler Form

НАСТІЛЬНІ ВЕНТИЛЯТОРИ

Вони ідеально підходять для невеликих приміщень, таких як офісні столи, тумбочки або столики для окремих випадків. Настільні вентилятори охолоджують вас, коли це потрібно, і надзвичайно зручні. Деякі моделі мають USB -з’єднання, що робить їх також гнучкими, тому настільний вентилятор також може стати ідеальним супутником для подорожей. Stadler Form пропонує два дуже різних пристрої в цій категорії: Тім з його класичною зовнішністю та USB -кабелем та Пітер Маленький, молодший брат любителя вежі Пітера. Останні також можуть виробляти будь -яку силу вітру, від легкого вітру до сильного вітру, а також мають автоматичний режим обертання.

Настільний вентилятор Peter little by Stadler Form

Кожен, хто вибере фаната, буде розпещений вибором. Одне можна сказати напевно: після того, як ви прийняли рішення, варто придбати свій пристрій раніше, ніж пізніше. Тому що, як тільки температура починає підвищуватися, попит на вентилятори може піти через дах, і вони можуть швидко розпродатися протягом літа

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close