Зволожуючий засіб для шкіри №1 – вологе повітря Leave a comment

Промисловість краси обертається навколо шкіри. Сяючий, здоровий колір обличчя – один з китів, на яких тримається загальне враження про «красивості» людини. На це враження впливає не тільки зовнішній стан шкіри, але і те, як себе відчуває її володар. Дивним чином людини фарбують світлі, добрі почуття, наприклад закоханість. І навпаки: негативні емоції, в тому числі постійний дискомфорт від почуття стягнутості, – важко замаскувати косметикою.

Дискомфорт – не єдине наслідок сухої шкіри. Дефіцит вологи робить її тьмяною, може викликати лущення, а ще – прискорює процеси старіння.

НІЖ ПО-СПРАВЖНЬОМУ ДОПОМОГТИ СУХИЙ ШКІРІ?

Цікаво, якщо намазати фікус зволожуючим лосьйоном, майже не поливати і тримати в кімнаті, де вологість приблизно як в Сахарі, – чи довго він протягне на «силі поживних масел марокканського дерева»? Те ж і з вашою шкірою.

Безумовно, крему і лосьйони – хороша підмога від пересихання, особливо на вулиці. Але це лише симптоматичне «лікування» проблеми сухої шкіри. А краще зволожуючий засіб – це сама волога.

Тому є два основних правила для глибинного рішення питання. Перше – достатність зволоження зсередини, тобто потрібно пити багато води. Друге – запобігання пересихання, тобто потрібно якомога довше бути там, де нормальна вологість повітря.

Узимку таких місць дуже небагато, адже на морозному повітрі вологість низька, а в приміщеннях працюють батареї – знищувачі вологи. І якщо в гонитві за людським рівнем вологості у вас немає бажання всю зиму сидіти в сауні, то доведеться створювати цю вологість штучно.

ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я ШКІРИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗВОЛОЖУВАЧА ПОВІТРЯ

Якщо підходити до справи ґрунтовно, то для початку варто «поставити діагноз» вашому повітрю за допомогою гігрометра. Це пристрій, подібне термометру, тільки вимірює вологість повітря. В опалювальний сезон майже напевно виявиться, що у вас вдома і на роботі (до речі в школах і дитсадках теж) вологість дуже сильно не дотягує до норми в 40%. Якщо ви вирішите цю ситуацію змінити і доручити підтримку правильної вологості спеціальному приладу, то гигрометр знадобиться, щоб перевірити результат.


Для вирішення проблеми з низькою вологістю є кілька варіантів:

Зволожувачі повітря

Базовий прилад для підвищення вологості. Зволожувачі бувають трьох типів – традиційні, ультразвукові та парові.


Мийки повітря

Це зволожувачі з функцією очищення (хоча зволожувачі традиційного типу теж забезпечують первинне очищення). Більш дорогий прилад в порівнянні із зволожувачем, але зате робить повітря помітно чистіше.


Міні-зволожувачі

Відмінний варіант для робочого місця. За своєю природою це ароматизатор, але працює за принципом зволожувача, просто невеликого обсягу і не мають вбудованого гігрометра для забезпечення необхідної влажнотсі в приміщенні. Зате вони відмінно ароматизують приміщення.


Який би спосіб повернути в повітря вологу ви не вибрали, ваша шкіра буде вам точно вдячна. І не тільки шкіра, але і очі, слизові оболонки, органи дихання, а ще – рослини, дерев’яні музичні інструменти і предмети інтер’єру. Але будуть і незадоволені – вірусам, інфекцій і алергенів вологе повітря не залишить надій на світле на майбутнє.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close