Холодець в мультиварці Leave a comment

Холоді? Ц (сту? День) – страва з згуслого до желеподібної маси від охолодження м’ясного бульйону з шматочками м’яса. Відомий з XVI століття. Холодець не є різновидом заливного, так як желеподібна консистенція заливних блюд є наслідком використання желеутворюючих речовин, таких, як желатин і агар-агар, а холодець є самостійною стравою, що не вимагає добавок.

Холодець і холодець, в общем-то, одне і те ж, іноді назва «холодець» застосовується до страви, отриманого зі свинячого або свинячо-яловичого бульйону, щоб відрізняти від страви, отриманого виключно з яловичого бульйону.

В ідеалі холодець готується з коров’ячої голови, мізків і всіх чотирьох ніг, проте, цілком допустимо використовувати тільки ноги, додаючи шматки м’яса, хвости і так. П. У випадку, якщо мова йде про використання в студне свинини, то добре використовувати свинячі вуха, хвости, ноги. В цілому, для холодцю повинні використовуватися ті частини туші, в яких досить желирующих речовин.

Існують національні різновиди холодцю, наприклад, грузинське блюдо мужужи, молдавський холодець з півня і т. Д. Від німецького слова S? Ze (холодець) відбувається російське «сальтисон», що відноситься до студням. У Польщі холодець – це «galareta», на Україні – «холодець”, “дріглі», в Латвії – «galerts», в Румунії – «piftie» або «r? Cituri», в Сербії – «піхтіје». Часто холодець подають до столу з хріном або гірчицею.

Дуже зручно варити холодець в мультиварці, особливо з чашею великого обсягу. Можна включити програму вранці і піти спокійно на роботу або увечері залишити на ніч.

Інгредієнти:


 • М’ясні субпродукти (яловичі ноги, вуха, хвости) – 1 кг
 • Часник – 5 зубчиків
 • Морква – 1-2 шт.
 • Цибуля ріпчаста – 1 шт.
 • Перець чорний горошком- 5-8 шт.
 • Сіль за смаком
 • Лавровий лист

  Субпродукти ретельно промити, очистити, перекласти в чашу мультиварки і залити холодною водою не вище максимального рівня. За допомогою кнопки «Вибір режимів» встановити програму «Гасіння» на 4 години. Натиснути «Старт». Після закінчення програми покласти в мультиварку очищені моркву і цибулю, додати сіль, перець і поставити в режим «Гасіння» ще на 2 години. Після закінчення програми овочі вийняти. М’ясо вийняти, остудити, відокремити від кісток і розібрати на волокна. Часник подрібнити, змішати з м’ясом.
  У бульйон покласти лавровий лист, потім остудити і процідити до прозорого стану.
  Морква нарізати кружальцями. У порційний посуд викласти моркву, м’ясо і залити бульйоном. Прибрати в холод до повного охолодження.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close