Вологе повітря для краси рослин Leave a comment

Красиві кімнатні рослини
Кімнатні рослини вирішують відразу два завдання: прикрашають інтер’єр і наповнюють його киснем.

Якщо в будинку немає живих рослин, це відразу впадає в очі, створюється відчуття безживності, тьмяності. І навпаки – принесіть хоча б один горщик в будинок або офіс, і інтер’єр помітно зміниться.

Людину, як правило, інтуїтивно тягне до природи, нам приємно оточувати себе чимось натуральним: деревом, каменем, рослинами. Але навіть якщо ви байдужі до природи, завести вдома кілька зелених вихованців все ж варто, адже це єдиний спосіб наповнити міський житло киснем.

На щастя, зовсім не обов’язково вивчати енциклопедії по садівництву, щоб наповнити дім киснем і зеленою красою. Існує багато цілком невибагливих рослин, здатних вижити у самих безтурботних господарів.

Однак якщо ви хочете виростити що-небудь, крім кактуса, трохи турботи все ж буде потрібно. Крім поливу і відповідного освітлення варто подбати про достатню вологості повітря. Адже багато рослин, особливо тропічні (драцена, маранта), отримують вологу не тільки через коріння, але і через листя.

І невибагливі екземпляри, і тим більше їх більш примхливі родичі, скажуть вам щире пишнозеленое спасибі за вологе повітря. В іншому випадку, навіть найвитонченіший догляд може не допомогти зелені розквітнути на повну силу.

У сухому повітрі краю листя, швидше за все, пожовтіє, а якщо рослина збиралося порадувати вас квітками, вони або зовсім не розквітнуть і впаде ще бутонами, або будуть дуже мало цвісти.

При цьому не варто посилено поливати такі квіти, тому що це може навіть завдати шкоди. Можна частково вирішити проблему обприскуванням, але, по-перше, на це потрібен час, а по-друге, дає короткостроковий ефект. Є й інші шляхи вирішення: поставити горщики на великі піддони з вологим піском, мохом, торфом або керамзитом. З точки зору естетики, рішення, звичайно, сумнівне.

Якщо підходити до справи ґрунтовно, то для початку варто «поставити діагноз» вашому повітрю за допомогою гігрометра. Це пристрій, подібне термометру, тільки вимірює вологість повітря. В опалювальний сезон майже напевно виявиться, що у вас вдома і на роботі (до речі в школах і дитсадках теж) вологість дуже сильно не дотягує до норми в 40%. Якщо ви вирішите цю ситуацію змінити і доручити підтримку правильної вологості спеціальному приладу, то гигрометр знадобиться, щоб перевірити результат.


Для вирішення проблеми з низькою вологістю є кілька варіантів
Сучасним, зручним і красивим способом підвищити рівень вологості повітря є зволожувач. Зволожувачі Stadler Form прості в догляді і ефективно наповнюють повітря вологістю. За рахунок вбудованого гігрометра вони самі контролюватиму, коли треба зупинитися, щоб не перетворити ваш будинок в тропіки. Дизайн приладів дозволяє вибрати як «строгий» екземпляр, наприклад з серії Oskar, подчкерківая стиль вашого інтер’єру, так і кого-небудь веселіше, наприклад з серії Fred, щоб додати яскравий акцент або потужні і стильні із серії Eva і Eva Little.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close