SMART Чаювання Leave a comment

Чим відрізняється звичайний електричний чайник від такого ж побутового приладу, але з терморегулятором?

Якщо звичайний електрочайник нагріває воду до температури кипіння і після нагрівання спрацьовує термореле, відключаючи чайник, то прилад, обладнаний терморегулятором, дозволяє:
– по-перше, нагрівати воду не до кипіння, а в рамках регульованого діапазону температур,
– по-друге, електрочайник підтримує встановлену температуру.

Як правило, натиснувши на потрібну кнопку зверху на кришці, Ви можете самостійно вибрати ту температуру нагрівання, яка Вам потрібна. Це дуже зручна функція.

В першу чергу, мова йде про Ваше здоров’я – різні сорти чаю рекомендується заварювати при різних температурах. Наприклад, чай пуер більш корисно заварювати при температурі 90 градусів, білий – при 85 градусах, а зелений – при 60 – 80 градусах.

Також така функція буде практична для тих, у кого підростає малюк: дитячі суміші рекомендують розлучення не окропом, а водою температури 60 градусів. Чайник з регульованою температурою підігріву виконає це завдання з найбільшою точністю.

В нашій сімейці Stadler Form є помічник з перерахованими можливостями – Електрочайник Kettle Two SFK.888. Він підлаштовується під бажання власника отримати температуру нагрітої води в діапазоні 50 – 100 (° С) градусів з кроком в 10 градусів, і підтримає її незмінною протягом 30 хвилин.

Крім того його колба скляна! Вона зроблена з боросилікатного скла від Schott Duran, стійка до перепадів температури і зовнішніх впливів. Чому це було головним завданням, яке ставили розробники цієї моделі?

Ну, по-перше це красиво!

По-друге, таким чином ми зберігаємо природні смакові якості напоїв, без домішок пластика або металу.

Приємного Вам SMART чаювання!

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close