Що таке ароматизатори повітря і як вибрати відповідну модель? Leave a comment

Ароматизатор повітря – пристрій, що забезпечує в приміщенні додатковий комфорт шляхом захисту від неприємних запахів за рахунок насичення повітря натуральними ароматами.



 • Ароматизатори повітря користуються великою популярністю
 • Пристрій і принцип дії ароматизатора повітря
 • Основні характеристики ароматизаторів повітря

  ЯК ВИБРАТИ Ароматизатори повітря
  Ароматизатори повітря впливають на одне з базових почуттів людини – нюх, яке багато значить для гарного самопочуття. Загальновідомо, що перебування в приміщенні, де погано пахне не тільки доставляє нам дискомфорт, але і може привести до різних розладів і навіть захворювань.

  Запахи сильно впливають і на загальний стан організму: є аромати, які змушують нас мобілізуватися, а є ті, що, навпаки, розслаблюють. Хороший запах – ознака здоров’я, благополуччя, недарма, ми наносимо запахи на себе у вигляді духів, одеколону, дезодоранту. Тому ароматизатори повітря користуються великою популярністю.

  Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість самих різних освіжувачів повітря у вигляді гелів, лосьйонів, спреїв тощо, з ароматами на будь-який смак. Але не всі вони не завдають шкоди довкіллю і здатні забезпечити приємний запах в приміщенні протягом довгого часу.

  Наприклад, аерозолі та спреї найчастіше використовують синтетичні ароматизатори і можуть містити потенційні алергени. Найбільш корисним для здоров’я варіантом є використання для ароматизації натуральних пахучих масел.

  ПРИСТРІЙ І ПРИНЦИП ДІЇ Ароматизатори повітря
  Більшість ароматизаторів діють за принципом зволожувачів повітря, тому виробники часто поєднують ці дві назви для опису свого пристрою: ароматизатор-зволожувач. Такі пристрої вимагають обов’язкової присутності в них води.

  Багато ароматизатори-зволожувачі відноситься до ультразвукового типу. Принцип їх дії такий. На занурений у воду п’єзоелектричний елемент (ультразвукову мембрану) подається високочастотний змінний електричний струм, який викликає механічну вібрацію елемента. За рахунок цієї вібрації у водяному шарі утворюються чергуються між собою хвилі підвищеного і зниженого тиску. В областях зниженого тиску відбувається скипання рідини навіть при кімнатній температурі (кавітація), з викидом в повітря дрібнодисперсних частинок. Ці частинки утворюють так званий «холодний пару». Якщо в воду додати ефірний ароматичні масла, пар буде не тільки зволожувати повітря, а й ароматизувати його.

  ЯКІ Основні технічні характеристики НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВІ ПРИ ВИБОРІ Ароматизатори повітря ДЛЯ БУДИНКУ?
  Відповідає продакт-менеджер компанії Stadler Form Катерина Іванова:

  « Якщо говорити саме про технічні характеристики, то, як і для більшості кліматичної техніки, першорядним параметром ароматизатора треба назвати площу приміщення, що обслуговується і потужність.

  Також дуже важливо, щоб ароматизатор вмів створювати і підтримувати оптимальну інтенсивність аромату, так як немає нічого гіршого, ніж коли він занадто різкий. У моделях Stadler Form ця проблема вирішена інтервальним режимом, а в ароматізоре Lea є ще і спеціальний режим, коли прилад працює тільки при світлі. А, наприклад, Julia вміє розподіляти аромат рівномірно по приміщенню за допомогою технології динамічного розпилення Aroma Swing ™, коли виходить отвір обертається на 160 ° з боку в бік. У деяких наших моделях інтенсивність розпилення можна контролювати і вручну (Jasmine, Julia) ».

  Від рівня шуму працюючого ароматизатора залежить рівень вашого комфорту – дуже неприємно вдихати приємний аромат під набридливу гудіння. Кращий спосіб перевірити, чи підходить вам сподобався прилад, це включити його в приміщенні, де він буде встановлений, і особисто оцінити протягом деякого часу. Якщо це неможливо, зверніться до документації, де виробник вказує граничне значення шуму ароматизатора в дБА. Але пам’ятайте, як правило, ароматизатори повітря мають кілька режимів роботи. Чим нижче оберти вентилятора, тим менше буде і шум.

  Рівень шуму залежить від конструкції встановлених в пристрій вентилятора і електродвигуна, а також від якості їх виготовлення, тобто від бренду. Ну і, зрозуміло, від умов використання.

  & Nbsp;

  & Nbsp;

  Час роботи визначає, скільки часі ароматизатор зможе пропрацювати в автономному режимі, без необхідності здійснення якихось дій з ним. Якщо виробник вказує малий час роботи, вам доведеться частіше заливати воду в пристрій і виконувати інші маніпуляції. Подумайте, наскільки в до цього готові.

  НА ЩО ЩЕ БУДЕ звернути увагу при ВИБІР?
  Коли ви визначилися з основними характеристиками пристрою, далі ваш вибір залежить виключно від додаткових опцій, які пропонують вам ті чи інші виробники. Наприклад, від форми ароматизатора, від наявності підсвічування, від можливості пристрою працювати автономно, без підключення до електромережі тощо

  Деякі виробники випускають моделі, що працюють в різних режимах, наприклад, мають нічний і денний режими ароматизації. Є ароматизатори, які подають звуковий сигнал, коли в них закінчилася вода. Загалом, можливості цих пристроїв великі.

  & Nbsp;

  Відповідає продакт-менеджер компанії Stadler Form Катерина Іванова:

  « Вибір ароматизатора в чому залежить від того, де ви плануєте його використовувати. Треба розуміти, що він буде частиною інтер’єру, і відповідно, повинен підходити за стилем, кольором, габаритами. Від того, де буде використовуватися прилад, також залежить необхідність автономної роботи. Адже не у всіх приміщеннях, де потрібна ароматизація, є розетки. Більшість ароматизаторів Stadler Form працює від мережі, крім Lea, в якої встановлено акумуляторні батареї.

  Також можна порадити перед покупкою розібратися, як працює ароматизатор: яка технологія використовується (від цього багато в чому буде залежати витрата масла), чи всі масла допустимо застосовувати, як відбувається дозаправка. У більшість ароматизаторів потрібно доливати трохи води, а Lea і тут є винятком: її запатентована технологія дозволяє розпорошувати масло безпосередньо із пляшечки.

  & Nbsp;

  & Nbsp;

  Що стосується технологій ароматизації, то тут для покупця є ще одне завдання, більш складна – звернути увагу на якість ультразвукової мембрани (якщо в приладі використовується така технологія). Від цього параметра залежить, скільки прослужить прилад. До речі, ультразвукові ароматизатори (в Stadler Form це Jasmine, Julia, Mia) можна використовувати в якості персональних зволожувачів повітря, адже вони за своєю суттю ними і є ».

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close