Огляд мийки повітря Robert від Stadler Form Leave a comment

З чистим повітрям в будь-якому великому місті, прямо скажемо, проблема. В холоду включається опалення і сушить повітря. Навесні тане сніг, з-під снігу вилазить цвіль, а потім по черзі починають цвісти дерева, піднімаючи рівень алергенів в повітрі до максимально можливого. Тому очищувач повітря в сучасній міській квартирі просто необхідний. Подивимося, на що здатний Stadler Form Robert, який не тільки очищає повітря, але і зволожує його.

День перший

Я вирішив вести щоденник. Кожен день протягом тижня, на які мені дали покористуватися мийкою повітря, я буду записувати свої враження і думки з приводу приладу. Сподіваюся, що за цей час якісь зміни в мікрокліматі моєї квартири все ж відбудуться.

Уже багато років я страждаю алергічним бронхітом – це коли з-за деяких, здавалося б, найшкідливіших речей, наприклад, пилу, березових сережок або котячої шерсті мій організм вирішує, що все пропало , і оскільки я все одно абсолютно точно в самому найближчому часі помру, щоб полегшити мої страждання, він починає повільно, але рішуче перекривати бронхах дихання. Навесні ж незліченна кількість найрізноманітніших алергенних дерев, які ростуть в Москві, з квітня до кінця червня забезпечують належну тривалість моїх страждань. У найжорстокіший період я їду з Москви, але місяць до і місяць після цього я все одно безперервно чхаю і кашляю, з носа тече, а очі сверблять. В цей час я виглядаю так, ніби весь час перебуваю в стані глибокого похмілля, і взагалі не можу виходити на вулицю. Навіть в квартирі з замкненими вікнами і дверима алергени все одно знаходять, як до мене дістатися.

Взимку ж, коли батареї центрального опалення в моїй квартирі шпарять так, ніби судний день ось-ось почнеться, і всіх потрібно підготувати до справедливого покарання в пеклі, повітря в квартирі пересихає настільки, що вранці все слизові оболонки перетворюються в озеро Чад, яке, як відомо, з деяких пір уже можна називати пустелею Чад. І це при тому, що алергія на домашній пил (а точніше, на пилового кліща), не перестає мене мучити. Загалом, мийник повітря по імені Роберт повинен, немає, просто зобов’язаний мені допомогти. Забігаючи вперед, скажу, що Роберт дійсно допоміг, хоча мені і довелося з ним кілька днів шукати спільну мову.

І ось він у мене вдома. Велика коробка, в якій ще одна коробка, в якій картонна упаковка, в якій поліетиленовий пакет, в якому – нарешті він, Роберт. Виглядає шикарно: сріблясто-білий алюміній, дизайнерські форми (нагорода Red Dot Design Award за 2014 рік), сенсорна РК-панель. У комплекті картридж для пом’якшення води, антибактеріальний картридж Ionic Silver Cube, пляшечка з ароматизатором повітря і окремий гигрометр, який виглядає як міні-метеостанція, але показує тільки вологість повітря, температуру і час.
Залишити відповідь

SHOPPING CART

close