Обігрівачі. огляд технологій Leave a comment

Комфортні умови в приміщенні
У житлових приміщеннях комфорт визначається температурою, відносною вологістю, кількістю аероіонів, швидкістю руху повітря, вмістом в повітрі твердих частинок (пилу) і якістю кімнатного повітря. Оптимальними для мікроклімату житлових і громадських приміщень в теплу пору року вважаються: температура повітря 22-25 ° С, відносна вологість 30-60%; в холодну пору року ці показники становлять відповідно 20-22 ° С, 40-60%.

Величина « оптимальної» температури повітря визначається на підставі складних фізіологічних розрахунків. Значення цієї величини залежить від безлічі факторів і враховує потреби середньостатистичного людського організму. Кожне значення величини «оптимальної» температури для різних умов – підкріплено багаторічними дослідженнями і спостереженнями. Вся інформація по «оптимальної» температурі повітря носить законодавчий характер і зафіксована у вимогах санітарних стандартів -СанПіН.

Величина « комфортної » температури повітря є суб’єктивною оцінкою прийнятності умов навколишнього середовища, яка визначається виключно людськими відчуттями.

Обогреватель
Обогреватель – це прилад, який перетворює будь-який вид енергії в теплову енергію з мінімальними втратами і підтримує задану користувачем температуру повітря в приміщенні.

Розрахунок потужності обігрівача

Приблизний розрахунок потужності обігрівача зводиться до розрахунку (в повністю неопалюваному приміщенні) 0,8-1,2 кВт на 10 кв. м площі приміщення з висотою стель 3 м . У разі, коли обігрівач використовується в якості додаткового джерела, потужність визначається в залежності від необхідної різниці температур, яку потрібно компенсувати.
Площа приміщення, м кв.
Потужність обігрівача, Вт

5-6
500

7-9
750

10-12
1 000

12-14
1250

15-17
1500

18-19
1750

20-23
2000

24-27
2500Точний розрахунок теплової потужності обігрівача:
Для розрахунку теплової потужності, що враховує додаткові умови приміщення і температурні режими, використовується наступна формула:

V? ? T? K = ккал / год , або

V? ? T? K / 860 = кВт , де

V – Обсяг приміщення, що обігрівається в кубічних метрах;

? T – Різниця між температурами повітря всередині і зовні. Наприклад, якщо температура повітря зовні -5 ° C, а необхідна температура всередині приміщення +18 ° C, то різниця температур становить 23 градуси;

K – Коефіцієнт теплоізоляції приміщення. Він залежить від типу конструкції і ізоляції приміщення.

K = 3.0-4.0 – Спрощена дерев’яна конструкція або конструкція з гофрованого металевого листа. Без теплоізоляції.

K = 2.0-2.9 – Спрощена конструкція будівлі, одинарна цегельна кладка, спрощена конструкція вікон і даху. Невелика теплоізоляція.

K = 1.0-1.9 – Стандартна конструкція, подвійна цегляна кладка, невелике число вікон, дах зі стандартної покрівлею. Середня теплоізоляція.

K = 0.6-0.9 – Покращена конструкція будівлі, цегляні стіни з подвійною ізоляцією, невелике число вікон зі здвоєними рамами, товсте підставу статі, дах з високоякісного теплоізоляційного матеріалу. Висока теплоізоляція.

При виборі значення коефіцієнта теплоізоляції обов’язково потрібно враховувати старе цю будівлю або нове, т. К. Старі будівлі вимагають більшої кількості тепла для прогріву (відповідно, значення коефіцієнта повинно бути вище).

Наприклад, для вибору обігрівача в кімнату площею 30 м? і висотою стель 3 м (90 м?) буде потрібно 3.0 кВт теплової потужності.

Наш розрахунок виглядає так: 1кВт х 3 = 3кВт.

Точний розрахунок:

Для нашого прикладу, якщо врахувати різницю температур (наприклад, 23 ° C) і уточнити коефіцієнт теплоізоляції (наприклад, у нас старий будинок з подвійною цегляною кладкою, візьмемо значення 1.9), то розрахунок необхідної теплової потужності обігрівача буде виглядати так:

90? 23? 1.9 / 860 = 4.57

Уточнений розрахунок показав, що для прогріву даного конкретного приміщення знадобиться велика теплова потужність обігріву, ніж була розрахована за спрощеною формулою.

Подібний спосіб розрахунку застосуємо до будь-яких видів теплового обладнання, за винятком, можливо, інфрачервоних обігрівачів, т. К. Там використовується принцип відчувається тепла. Для будь-яких інших видів обігрівачів – водяних, електричних, газових і рідкопаливних, він підходить.

Класифікація IP (ступінь захисту оболонки)
Ingress Protection Rating – система класифікації ступенів захисту оболонки електрообладнання від проникнення твердих предметів і води відповідно до міжнародного стандарту IEC 60529 (DIN 40050, ГОСТ 14254-96).

Під ступенем захисту розуміється спосіб захисту, що перевіряється стандартними методами випробувань, від попадання зовнішніх твердих предметів і (або) води всередину оболонки. Маркування ступеня захисту оболонки електрообладнання здійснюється за допомогою міжнародного знака захисту (IP) і двох цифр, перша з яких означає захист від попадання твердих предметів, друга – від проникнення води. Наприклад, побутова електрична розетка може мати ступінь захисту IP22 – вона захищена від проникнення пальців і не може бути пошкоджена вертикально або майже вертикально краплями води. Максимальний захист по цій класифікації – IP69: пилонепроникний прилад, що витримує тривале занурення в воду під тиском.


ПЕРШЕ ЧИСЛО
Захист від твердотільних об’єктів
ДРУГЕ ЧИСЛО
Захист від рідин

IP
Умови випробувань
IP
Умови випробувань

0
Немає захисту
0
Немає захисту

1
Захист від проникнення об’єктів до 50 мм, наприклад, при торканні руками
1
Захист від вертикального падіння крапель

2
Захист від проникнення об’єктів до 12 мм, наприклад, пальці
2
Захист від бризок води під кутом 15 ° до вертикалі

3
Захист від проникнення твердих об’єктів понад 2,5 мм (інструменти, невеликі провідники).
3
Захист від бризок води під кутом 60 ° до вертикалі

4
Захист від проникнення твердих об’єктів понад 1 мм (інструменти, невеликі провідники).
4
Захист від бризок під будь-яким кутом

5
Захист від попадання пилу
5
Захист від струменя води малого тиску в будь-якому напрямку

6
Повний захист від попадання пилу
6
Захист від великого напору води, наприклад, на палубі судна.7
Захист при зануренні на глибину від 15 см до 1 м8
Захист при тривалих зануреннях з високим тискомВиди термостатів
Термостати – це прилади, основним призначенням яких є підтримка певного рівня температури протягом заданого періоду.

За температурними режимами :


 • низькотемпературні (менш -60 градусів);
 • середньотемпературні (-60-500 ° С);
 • високотемпературні (300-1200 ° С).

  За конструктивним виконанням :

  Механічні – не використовують електричні частини (контактні групи або електронні компоненти) Застосовується в духових шафах.

  Електромеханічні, в яких використовуються контактні групи (70% використовують в якості температурного датчика біметалічну пластину)

  Біметал ч еская пласти н а – пластина, виготовлена ​​з біметалу або з механічно з’єднаних шматків двох різних металів.

  Являє собою відрізок стрічки з біметалу. Один кінець стрічки, як правило, нерухомо закріплений в пристрої, а інший – переміщається в залежності від температури пластини.

  Електронні контролюють рівень температури шляхом зміни провідності електро. компонента (термотранзістор, терморезистор і так далі)

  Силова частина розмикає або замикає контакти груп, виходячи з надійшов значення контрольного елемента, який, в свою чергу, надходить на плату (мікроконтролер), з’єднаний з датчиком провідним шляхом

  З огляду на різнобічність розвитку технологій, в залежності від доповнень і модифікацій, термостати можуть володіти багатоступеневим контролем, регулюванням параметрів, висновком необхідної інформації на дисплей і тд.

  Види обігрівачів

  Масляний обігрівач
  teplo2 Масляний обігрівач складається з герметичного корпусу, заповненого спеціальним маслом, всередині якого встановлено електронагрівач, який нагріває масло, а гаряче масло нагріває стінки пристрою. Тепло передається від спіралі маслу, потім від масла корпусу, і від корпусу – повітрю.

  Існує два основних типи конструкцій масляних електричних радіаторів:


  • панельний – з резервуаром для масла у вигляді плоскої панелі;
  • секційний – з резервуаром з однотипних секцій із загальним електричним нагрівальним елементом.

   Перевага секційних радіаторів – велика робоча поверхня при тих же размерах.Преімущество панельних радіаторів – при розміщенні уздовж стін займане місце менше.

   Температура кипіння у масла набагато вище, ніж у води. Тому масляні обігрівачі можуть бути істотно гаряче батарей центрального опалення, в яких циркулює вода.Температура стінок може бути 110-150 С . Обігрівач повинен бути встановлений вертикально, щоб масло при нагріванні циркулювало всередині радіатора. При горизонтальному положенні радіатора циркуляція масла порушується, воно перегрівається і це може привести до перегорання Тена.

   Для зміни інтенсивності обігріву та можливості використання в приміщеннях з різними обсягами в обігрівачах передбачають 2-3 режими потужності . Це дозволяє використовувати один обігрівач на різних потужностях по черзі для опалювання великої і маленької кімнати. Тепловентилятори використовують для прискорення прогріву приміщення відразу після включення обігрівача, поки масло не встигло прогрітися, а також для зниження температури стінок радіатора.

   Застосування захисного кожуха облагороджує зовнішній вигляд обігрівача, приховуючи ребра радіатора. Радіаторний обігрівач стає схожим на конвектор. Кожух на радіаторі збільшує тягу і швидкість поширення теплого повітря і, як наслідок, прискорює обігрів приміщення. Найбільша тяга у кожуха пірамідальної форми за рахунок звуження каналу вгорі.

   Переваги: ​​


   • великий вибір
   • доступна ціна
   • здатність зберігати тепло після відключення від мережі
   • безшумність
   • простота управління

    Недоліки:

    • великий розмір
    • велику вагу
    • повільний нагрів
    • є небезпека отримання опіку
    • низький ККД

     Конвектор
      200912otoplenie05 Електричний конвектор працює за принципом природної циркуляції повітря – конвекції.

     Холодне повітря, що знаходиться в нижній частині приміщення, проходячи через нагрівальний елемент, стає теплим, збільшується в об’ємі і спрямовується вгору через вихідні грати.

     Додатковий ефект обігріву досягається за рахунок випромінювання тепла з лицьової поверхні панелі.

     Температура стінок корпусу обігрівача зазвичай не перевищує 90 ° С, а стіни за ним 45 ° С. Такі температури забезпечують повну пожежну безпеку і дозволяють кріпити прилад на будь-якій стіні, в тому числі в дерев’яних будівлях. У деяких моделях температура корпуса конвектора близько 55 ° С

     Пристрій конвектора:

      v3
     Основним фактором при виборі конвектора є вид нагрівального елементу.

     Ніхромовий нагрівач
     Н іхро ? м – загальна назва групи сплавів, що складаються, в залежності від марки сплаву, з 55-78 % нікелю, 15-23% хрому, з добавками марганцю, кремнію, заліза, алюмінію.

     Ніхромові нагрівачі (стрічкові) – це тонка пластина (стрічка) на якій встановлена ​​ хромонікелева нитку таким чином, щоб з кожної зі сторін утворювалися петлі.
     Ця нагрівальна токопроводящая нитка покрита спеціальним ізолюючим лаком. Ніхромовий нагрівач характеризується високою температурою (300-800 ° С) нагрівальної нитки, мінімальної тепловою інерцією – нагрівається і остигає практично моментально. Конвекція в приладах, побудованих на таких нагрівачах здійснюється в основному за рахунок конструкції корпусу. Ще однією особливістю такого нагрівача є, то що залакованими нагрівальна нитка практично не захищена від вологи, тому конвектори з таким нагрівачів не підходять для вологих приміщень.

     Трубчасті нагрівачі (ТЕН) з алюмінієвими ребрами

     Трубчасті електронагрівачі (ТЕНи) – це нихромовая нитка, встановлена ​​в сталевій трубці з кварцовою, керамічної або магнієвої засипанням, на яких закріплено алюмінієве ребра, яке виконує роль ефективного теплообмінника. Розвинуте ребра такого алюмінієвого дифузора забезпечує інтенсивну теплопередачу від нагрівача до повітря і посилює конвекцію. Температура таких нагрівачів істотно нижче, ніж стрічкових (голчастих), також вони невибагливі і довговічніше. В основному конвектори з трубчастими нагрівачами виконані в бризгозащищенном виконанні (IP24) і дозволені для установки у вологих приміщеннях на відстані не менше 60 см від «відкритої води» (ванни, бортика басейну тощо). Робоча температура Тена в конвекторах 250-450 ° С.

     Монолітні нагрівальні елементи

     У монолітних нагрівальних елементах нихромовая нитка з діелектричним заповнювачем розташована в суцільнолитому алюмінієвому корпусі з розвиненим ребрами. При нагріванні і охолодженні всі частини моноблока однаково розширюються і звужуються, що виключає тертя і поява мікротріщин. Вони безшумні в роботі і дуже довговічні. Монолітна конструкція дозволила звести до мінімуму проміжні тепловтрати і ще більше знизити температуру на поверхні ребер в порівнянні з ТЕНами. Зазвичай у приладів з такими нагрівачами ступінь захисту IP24. Робоча температура не вище 240 ° С.

     Переваги: ​​


     • безшумна робота – всередині приладу немає вентилятора і інших рухомих частин;
     • можливість використання у вологих приміщеннях (в залежності від моделі);
     • безпечний для дітей – температура захисного корпуса – 55-90 ° С (ймовірність обпектися мінімальна);
     • можливість кріплення на стіну

      Недоліки:

      • на нагрівальному елементі накопичується пил і органіка (очистити досить складно);
      • некомфортне використання в приміщеннях з високою стелею;
      • з конвекційними потоками по приміщенню циркулює пил.

       Інфрачервоні обігрівачі
       167 Інфрачервоний обігрівач – опалювальний прилад, який чи тепло в навколишнє середовище за допомогою інфрачервоного випромінювання.

       Діапазон довжин хвиль такого випромінювання близький до сонячного. На відміну від конвекційного опалення, де нагрівається повітря і від нього нагріваються предмети, при інфрачервоному опаленні в першу чергу нагріваються предмети, а потім від предметів тепло частково передається повітрю. Головним конструктивним елементом інфрачервоного обігрівача є випромінювач, що випускає інфрачервоне випромінювання за рахунок нагріву. Для більш спрямованого обігріву та захисту корпусу та його вмісту від перегріву застосовується рефлектор з добре відбиває і теплостійкого металу.

       <Сильний> Refle <сильний> до <сильний> торр (лат відображає.) – компонент ряду типів антен, радіотелескопах або джерел <сильний> теплова , світло, ультразвукове випромінювання, що є дзеркалом, як правило , у вигляді параболоїда або параболічного циліндра.

       Инфракрасные лучи выделяются всеми твердыми и жидкими телами, имеющими температуру выше точки абсолютного нуля (-273oС). При этом длина излучаемой волны и интенсивность излучения зависит от температуры тела – чем она выше, тем короче волны и выше интенсивность излучения.

       Инфракрасную область спектра можно поделить на три части:

       1) Коротковолновая 0.74 – 1.5 мкм (источник с температурой выше 700o С)

       Волны ярко красные, глубокое проникновение

       2) Средневолновая 1.5 – 5.6 мкм (источник с температурой от 300 – 700o С)

       волны темно-красные, частичное проникновение

       3) Длинноволновая 5.6 – 100 мкм (источник с температурой до  300o С)

       волны темные и не светятся (обогреватель не светится).

       Область применения ИК  обогревателей:

       • складские помещения
       • заводские корпуса, промышленные цеха
       • спортивно-зрелищные объекты
       • вокзалы и аэропорты
       • АЗС, автосалоны, автомойки
       • выставочные павильоны
       • медицинские учреждения
       • фойе театров и гостиниц
       • административно-офисные помещения, банки

       • Коротковолновые обогреватели – галогенные, кварцевые и карбоновые.

        Карбоновые – нагревательным элементом является углеродное волокно (карбоновая нить) в кварцевой трубке, температура нагрева до 800 °С

        Кварцевые – нагревательный элемент –  вольфрамовая нить, находящаяся в стеклянной трубке ,температура до 700 °С

        Галогенные – нагревательный элементом служит вольфрамовая нить в вакуумной лампе с инертным газом, температура нагрева до 1500 °С

        Негативное воздействие ИК обогревателей в жилых помещениях

        Длительное коротковолновое излучение может вызывать “солнечный удар”. Человек при этом ощущает головную боль, головокружение, учащение пульса и дыхания, потемнение в глазах, нарушение координации движений, возможна потеря сознания. Сильное инфракрасное излучение в местах высокого нагрева может вызывать опасность для глаз. Возможное последствие воздействия инфракрасного излучения на глаза – появление инфракрасной катаракты.

        Влияние на домашнюю мебель

        70% Всей мебели сделано из ДСП?!

        (ДСП) — композиционный материал, который получают путём смешивания высушенной технологической щепы с феноло-формальдегидной смолой (6—18 % от массы стружек). Плиты могут быть облицованы шпоном, бумагой, полимерными пленками, пластиком.

              Самым главным недостатком ДСП, является выделение фенола и формальдегида. При нагреве Коротковолновыми 0.74 – 1.5 мкм (источник с температурой выше 700 °С) и Средневолновыми 1.5 – 5.6 мкм (источник с температурой от 300 – 700 °С) источниками тепла.

            Вредные вещества активнее выделяются при повышении температуры – чем выше температура, тем активнее выделяется яд.

         Даже при воздействии минимальных доз фенола наблюдается чихание, кашель, головная боль, головокружение, бледность, тошнота, упадок сил. Зачастую фенол является причиной онкозаболеваний.

        Поэтому большинство инфракрасных обогревателей используется в помещениях промышленного назначения, таких как склады и складские помещения, различные офисы и помещения с высокими потолками, где использование других видов обогревателей не целесообразно.

         Тепловентилятор

        volcano_princip_rabotyТепловентилятор — отопительный прибор конвекционного типа, обогревающий помещение за счет интенсивного непрерывного пропускания большого объёма воздуха через нагревательный элемент при помощи встроенного вентилятора.

        В качестве нагревательного элемента используется:

        • Никель-хромовая спираль открытого типа(температура 400-1000 °С)

         • ТЭН – металлическая трубка с электрической спиралью внутри, плотно заполненная веществом с высокой теплопроводностью для повышения эффективности теплоотдачи и жесткого фиксирования тонкой спирали(рабочая температура 400-500 °С)

          • Керамический нагреватель состоит из набора электропроводных керамических плиток(температура не выше 200 °С)

          • Достоинства (не зависимо от нагревательного элемента):

           • небольшие габариты
           • легкость
           • быстро прогревает помещение
           • высокий КПД

           • Недостатки:

            • выше уровень шума
            • ограничение на использование в ванных комнатах

            • Тепловентиляторы  с открытой никель-хромовой спиралью

              У спиральных нагревательных элементов площадь минимальная, следовательно, они и должны иметь максимально высокую температуру (нередко раскаляется до свечения).

             Плюсы:

             • недорогие
             • легкие
             • компактні

             • быстро прогревают помещение

             • Минусы:

              • расходует кислород (температура спирали 400-1000 °С )
              • выше уровень шума (в сравнении с масляными, ИК и конвекторами)
              • нет фильтра от пыли (появление запаха)
              • не отключаются при опрокидывании
              • меньший срок службы

              • Тепловентиляторы  с ТЭНом

               Трубчатый электронагреватель (ТЭН) — электронагревательный прибор в виде металлической трубки, заполненной теплопроводящим электрическим изолятором. Точно по центру изолятора проходит токопроводящая нихромовая нить определённого сопротивления для передачи необходимой удельной мощности на поверхность ТЭН. У ТЭНовых нагревателей — площадь большая и температура их поверхности соответственно  ниже нихромовой спирали (температура 400-500 °С). На данный момент в бытовых обогревателях наименее распространенные (до 50% производимых в СССР были с ТЭНом).

               Основная область применения тепловые пушки.

               Тепловая пушка — передвижной воздухонагреватель для помещений большого  объема. Применяется для обогрева строительных объектов, гаражей, ангаров, торговых залов. Мощность  3 –  20 кВт, вес 10 – 30 кг .

               Керамический тепловентилятор

               Металлокерамический элемент имеет большую площадь нагревательной поверхности, что позволяет тепловентиляторам эффективно работать при минимальной температуре
               нагрева, в результате чего не происходит “сжигание” кислорода. (средняя температура не выше 230 °С).

               Рабочая температура такого нагревательного элемента обычно не превышает 230 °С,  пыль и прочие органические соединения попадая на нагревательный элемент не сгорают , соответственно не расходуется кислород.

               Современные тепловентиляторы имеют компактные размеры, большая часть имеет возможность ступенчатой регулировки мощности. Как правило дополнительно оснащаются воздушными фильтрами, терморегуляторами, устройствами защитного отключения при падении и наклоне.

               Достоинства

               • не расходует кислород
               • быстрый нагрев
               • маленький вес
               • небольшой размер
               • экономичны
               • безопасность
               • довговічність

               • большой выбор моделей
               • Anna Little керамический обогреватель
                55995571e7fa0 

                •     Мощность: 700 / 1200 Вт
                •     Габариты: 146 х 236 х 95 мм
                •     Масса: примерно 1.5 кг
                •     Уровень шума: не более 46 дБ
                •     Материал корпуса: пластик

                • Цвет: белый, черный, желтый,

                 Особенности:

                 • Керамический нагревательный элемент
                 • Низкий уровень шума: менее 46 дБ
                 • Электронный термостат, с плавной регулировкой температуры
                 • Съемный воздушный фильтр
                 • Отключение при наклоне и опрокидывании
                 • Отключение при перегреве
                 • Термостойкой напыление внешней решетки

                 • Призы :

                  The Housewares Design Awards – Первое место в категории « Приборы для домашнего климата». Титул «Лучший из лучших –золото»(Best of the Best – Gold).

                  Выставлен как экспонат в Музее Современного искусства в Нью-Йорке MoMA  (Museum of Modern Art)  – один из первых и наиболее представительных музеев современного искусства в мире, послуживший эталоном для многих других собраний подобного рода. Третий по посещаемости музей в Соединённых Штатах и 13-й в мире (3 066 337 посетителей в 2013 году). Одна из главных достопримечательностей Нью-Йорка.

                  Anna керамический обогреватель

                   559955a05c928

                  •  Мощность: 1200 – 2000 Вт
                  • Габариты: 146 х 367 х 95 мм
                  • Масса: примерно 1.96 кг
                  • Уровень шума: не более 46 дБ(А)
                  • Матеріал корпусу: пластик

                   Колір: білий, чорний

                        Особенности

                   • Керамический нагревательный элемент
                   • Низкий уровень шума: менее 46 дБ
                   • Электронный термостат, с плавной регулировкой температуры
                   • Съемный воздушный фильтр
                   • Отключение при наклоне и опрокидывании
                   • Отключение при перегреве
                   • Термостойкой напыление внешней решетки

                   • & Nbsp;

                    Призы :

                    The Housewares Design Awards – Первое место в категории « Приборы для домашнего климата». Титул «Лучший из лучших –золото»(Best of the Best – Gold).

                    Выставлен как экспонат в Музее Современного искусства в Нью-Йорке MoMA  (Museum of Modern Art)  – один из первых и наиболее представительных музеев современного искусства в мире, послуживший эталоном для многих других собраний подобного рода. Третий по посещаемости музей в Соединённых Штатах и 13-й в мире (3 066 337 посетителей в 2013 году). Одна из главных достопримечательностей Нью-Йорка.

                    Red Dot Design 2013 – Лучший из лучших . Этот международно признанный конкурс был создан Центром дизайна Северного Рейна-Вестфалии с учреждением премии «Red dot design». Приз – «red dot» (“красная точка”) – известен во всем мире как один из самых авторитетных знаков качества для безупречного дизайна.

                    Преимущества керамических обогревателей Anna и Anna Little

                    Керамический нагревательный элемент имеет специальное силиконовое покрытие, что делает обогреватель безопасным.Такой нагревательный элемент не подвержен ни термическому износу, ни физическому разрушению, ни окислению, поэтому прибор будет служить долго, надежно и эффективно.Преимуществом таких обогревателей является то, что они абсолютно безопасны для здоровья, так как не «сжигают» кислород.

                    Съемный воздушный фильтр защищает нагревательный элемент от пыли, волос, шерсти домашних  животных, предотвращая появление неприятного запаха.Фильтр не требует замены, легко очищается проточной водой.

                    Маятниковый датчик положения. Защитная система, отключающая прибор при наклоне или падении. Дополнительный элемент безопасности, обеспечивающий отключение прибора и гарантирующий пожаробезопасность.

                                    Тепловентилятор Max

                    teploventilyator-stadler-form-max-metal-m-018-metall

                    • Мощность: 1200/2000 W
                    • Габариты: 290x370x270мм
                    • Вес: 2.5кг
                    • Уровень шума: не более 40 дБ(А)
                    • Терморегулятор
                    • Термостат
                    • Функция защиты от замерзания
                    • Автоматическая защита от перегрева
                    •  Цвет: белый, черный, желтый

                    • & Nbsp;

                     РЕЖИМ «ЗАЩИТА ОТ ЗАМЕРЗАНИЯ» Позволяет автоматически поддерживать температуру в помещении в диапазоне от +5°C до +7°C. Для использования этой функции установите регулятор термостата налево по часовой стрелке, затем поверните направо до щелчка. Установите основной переключатель (1) в положение I или II (в зависимости от размера помещения).

                     АВТОМАТИЧЕСКАЯ ЗАЩИТА ОТ ПЕРЕГРЕВА Тепловентилятор оснащен автоматической системой безопасности, предохраняющей устройство от перегрева вследствие неправильной эксплуатации. При срабатывании защиты от перегрева тепловентилятор выключится автоматически. В этом случае необходимо отключить тепловентилятор от электросети и подождать, пока он остынет.

                      Нагревательный элемент  покрыт диэлектрическим лаком  , что делает обогреватель пожаробезопасным.

                     В результате чего максимальная температура нагревателя не превышает 400 °C.(спираль в процессе работы не раскаляется).

                      Такой нагревательный элемент не подвержен  термическому износу и окислению.

                      Отдел тепловентиляторов Stadler Form

                     Залишити відповідь

                     SHOPPING CART

                     close