Мультиварка – в чому секрет? 7 відмінностей від електроплити. Leave a comment

Якщо Ви не розумієте, навіщо в сучасному світі потрібен такий прилад як мультиварка, і чим вона краща електроплити, розповідаємо коротко і чітко!

7 фішок мультиварки:

1. Мобільність – приніс, вибрав будь-яке місце, включив, готуєш їжу. Або взяв з собою в поїздку на машині (мультиварка досить легка і у неї є ручка для перенесення) і не залежиш від кафе і ресторанів. Чи не було у вас ситуацій, коли доводилося варити картоплю за допомогою кип’ятильника або смажити яєчню на прасці? н ет? Ось і добре, і не буде!

2. Рівномірний нагрів – завдяки 3D нагріванню, їжа нагрівається з усіх боків, отже менше витрат на електроенергію і рівномірно нагріваються продукти, які не потрібно перевертати. Включив і займаєшся своїми справами.

3. Самостійність – за мультиваркою не потрібно стежити, вона робить все сама, включається, вимикається, чекає господаря з теплим обідом. Поклав інгредієнти, включив, вибрав програму, вибрав час, до якого хочеш смачний сніданок, наприклад, і спиш!

4. Інтелект – творці мультиварки заздалегідь вивчили всілякі способи приготування їжі і рецепти улюблених нами страв і розробили зручні програми, а також склали книгу рецептів для цих програм. Тому беремо книгу, закладаємо інгредієнти для улюбленого борщу і гуляти! Повертаємося, їмо борщ!

5. дієтично – за рахунок того, що продукти рівномірно нагріваються, вони не пересмажувати і не перекіпают, тому користь від приготованої їжі в наявності … в прямому і переносному сенсі. Годуємо діток, близьких і себе корисною дієтичною їжею!

6. Чистота – мультиварка щільно закривається кришкою, тому від приготування не залишається і сліду навколо, як на плиті, а всі частини дістаються і зручно миються. У хороших Мультиварки є функція “самоочищення”, яка видаляє запах в мультиварці після приготування і дезинфікує її. Помив чашу і кришку, поставив на місце включив самоочищення і спокійний!

7. Відкритість – хоч мультиварка і закрита щільно, але вона не приховує на якому етапі знаходиться приготування, для цього у неї є зручний електронний дисплей. Підійшов, подивився на час, і зрозумів, що є ще 20 хв, щоб збігати в магазин за сметаною до борщу.

Ми знайшли 7 відмінностей, а Ви?

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close