Котлети курячі на пару Leave a comment

Stadler Form піклується про тих, хто прагне до здорового способу життя. А що може бути корисніше і здоровіше їжі, приготовленої на пару? Тому пароварка Steamer One – це ідеальне рішення. Завдяки багаторівневої конструкції і великого обсягу камер Ви зможете одночасно готувати відразу кілька страв.
До того ж, з основних аргументів на користь пароварок – збереження в продуктах при приготуванні максимуму поживних речовин, а якщо ця пароварка компанії Stadler Form, то крім користі, Ви ще отримуєте задоволення не тільки від їжі, але і від процесу приготування.
Матеріал відсіків – полікарбонат. Цей матеріал – не схильний до дії високих температур, механічних впливів і не надає їжі стороннього запаху і присмаку. Є абсолютно нетоксичним і безпечним для людини.

Інгредієнти:

Куряче філе – 900 г
Цибуля ріпчаста – 2 шт.
Батон – 100 г
Яйця – 1 шт.
Зелень – 1 пучок
Молоко – 0,5 ст.
Сіль за смаком
Спеції сухі – за смаком

Замочуємо батон в молоці, очищаємо цибулю, дрібно нарізаємо зелень. Пропускаємо курятину, цибулю і хліб через м’ясорубку, додаємо жовток, зелень, спеції і сіль. Добре перемішуємо. Збиваємо білок і також вводимо фарш. Формуємо котлети, розміщуємо їх в пароварці і готуємо півгодини.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close