Факти про повітрі, яким ми дихаємо Leave a comment

Дихати на повні груди і насолоджуватися свіжим повітрям – це те, що повинно бути доступно в кожному будинку, а не тільки в горах Швейцарії. Щоб цього досягти, необхідно позбавити повітря від частинок забруднень, пилку, алергенів, неприємних запахів і летючих органічних сполук (ЛОС) – що і роблять очищувачі повітря.

Тим, хто страждає від алергії, знайомі обмеження, які накладає на їхнє повсякденне життя забруднене повітря. Очищувачі повітря Stadler Form відчутно підвищують якість життя і дозволяють знову дихати легко.

Існуючі системи очищення повітря об’єднані однією спільною метою – усунути забруднюючі елементи. Для цього можна використовувати HEPA-фільтр або електростатичний фільтр. А для боротьби з запахами ефективні вугільні фільтри. Очищувачі повітря корисно використовувати в спальнях, кухнях, інших житлових кімнатах і офісах.

В якості альтернативи можна використовувати мийку повітря, яка підтримує чистоту повітря і одночасно зволожує його.

Стільки повітря вам потрібно кожен день
Ми щодня вдихаємо 12 000 літрів повітря, що становить приблизно 15 кг – набагато більша, ніж ми отримуємо їжі або води. Тому повітря, яким ми дихаємо, безпосередньо впливає на наше самопочуття і здоров’я.

& Nbsp;

& Nbsp;

Поточна ситуація з забрудненням повітря
Ми проводимо до 90% нашого часу в приміщенні. За даними ВООЗ (ВООЗ), повітря всередині приміщень в 2-5 разів більш забруднений, ніж на вулиці. ВООЗ також заявляє, що у 2014 році приблизно 92% населення світу проживало в регіонах, де був перевищений контрольний рівень забруднення.

& Nbsp;

& Nbsp;

Крім того, на жаль, все більше і більше людей страждає від алергії, хвороб серця і органів дихання, викликаних забрудненням повітря. Сегодня 20% населення світу страждає від алергічних захворювань, і ця тенденція зростає. У все більшій кількості міст фіксуються сигнали про смог (літньому і зимовому), а встановлені межі по забрудненню частинками все частіше перевищуються.

& Nbsp;

& Nbsp;

Чому повітря всередині приміщень брудніше, ніж ззовні?
У повітрі є різні домішки, які в основному відносяться до однієї з двох категорій: забруднюючі частинки і гази (цей поділ умовний, так як гази по суті теж частинки).

Нижче наведено список таких речовин, найчастіше зустрічаються в приміщеннях:

& Nbsp;

& Nbsp;

ДЖЕРЕЛА ЗАБРУДНЕНЬ
Які джерела перерахованих забруднень? Дуже важливо їх знати, щоб максимально уникати і знижувати рівень створюваного ними забруднення:

 • Засоби (для підлоги і всі побутові миючі засоби)
 • Меблі й домашній текстиль
 • Освіжувачі повітря
 • Клеї й фарби
 • Розчинники
 • Засоби для догляду за тілом
 • Поліграфія
 • Електронні пристрої
 • Свічі й ароматичні палички
 • Горіння палива при приготуванні їжі і опаленні
 • Меблі та будівельні матеріали
 • Висока вологість і відсутність вентиляції.

  Повітря всередині приміщень може зробити вас хворими
  Існують різні захворювання, які виникають в результаті постійного перебування людини в приміщеннях з низькою якістю повітря. Такими типовими захворюваннями є: астма, першіння в горлі, подразнення слизових носа, очей, хронічні і гострі респіраторні захворювання, рак легенів, серцеві захворювання і зниження фертильності.

  & Nbsp;

  & Nbsp;

  Деякі групи людей особливо сприйнятливі до забруднення повітря: діти, вагітні жінки, люди похилого віку, люди з серцевими захворюваннями і люди, у яких вже є респіраторні захворювання. Ряд чинників може також додатково збільшити ризик захворювання: генетична схильність, нездоровий спосіб життя і неправильне харчування.

  & Nbsp;

  & Nbsp;

  Алергія і якість повітря
  Люди, які страждають від алергії, особливо схильні до впливу забрудненого повітря. Типовими симптомами алергії є свербіж і закладеність носа, бажання чхнути, сльозоточивість очей, першіння горла, кашель і хрипи, тиск у грудях, висип і напади астми. Очищувач повітря може допомогти страждаючим алергією людям легко дихати і міцно спати, набираючись сил і не страждаючи від симптомів.

  Алергія може виникнути з різних причин. Типові види алергії, пов’язані з якістю повітря, докладно описані нижче.

  алергія на пилок
  Алергія на пилок часто передається у спадок і є реакцією на один або кілька видів пилку. Імунна система реагує на білки в пилку. При вдиханні або контакті з пилком організм викидає гістамін, що призводить до запалення кон’юнктиви очей або слизової оболонки носа. Якщо алергію на пилок довгий час не лікувати, вона може розвинутися в алергічну астму. Лікар може поставити діагноз за допомогою шкірних аналізів і аналізу крові. Існують різні ліки для лікування симптомів, а також спеціальні десенсибілізуючі терапії. Очищувач повітря допомагає швидко знизити рівень алергенів в приміщенні, що дозволить вам легше дихати.

  АЛЛЕРГИЯ НА домашніх пилових кліщів
  Домашні пилові кліщі живуть в кожному будинку і відносяться до класу арахнід. Існує 150 відомих видів цих невидимих ​​для людського ока істот. Один кліщ виробляє до 40 фекальних гранул в день, які містять компоненти, які призводять до алергічних реакцій при вдиханні. Регулярне чищення матраців, подушок і книг допомагає з цим боротися. Існують також спеціальні захисні покриття від кліщів, які можуть зменшити проблему. Крім того, потрібно мінімізувати кількість пилу в будинку. При необхідності з симптомами допомагають справлятися ліки. І звичайно, регулярне використання очищувача повітря також допомагає стабільно поліпшити якість повітря.

  АСТМА
  Астма не є алергією, але алергени є найбільш поширеними тригерами бронхіальної астми. При цьому не будь-яке звуження дихальних шляхів – це астма. Діагноз повинен бути поставлений фахівцем, т. Е. Пульмонологом або алергологом. Зрозуміло, може допомогти усунення контакту з алергенами. Крім того, можна обговорити з лікарем медикаментозну терапію. У разі астматичних навколишніх умов очиститель воздуха допомагає знизити рівень алергенів в повітрі і полегшити симптоми. Прилад, звичайно, не може замінити фахівця, тому ми рекомендуємо очищувач повітря в якості доповнення до лікування.

  Летючі органічні сполуки (ЛОС)
  Леткі органічні сполуки (ЛОС) – це органічні речовини, які зустрічаються в газоподібному формі у повітрі. Типовими джерелами ЛОС в приміщенні є бактерії і цвіль, пластмаси, будівельні матеріали, меблі та килими, а також засоби для чищення та відходи куріння. ЛОС можуть викликати у людей ряд симптомів, такі як головний біль, втома, порушення сну, подразнення дихальних шляхів і реакції гіперчутливості. Такі симптоми позначаються терміном «синдром хворого будинку».

  Очищувачі повітря, такі як Roger і Roger little, фільтрують ЛОС з повітря. Однак вугільний фільтр необхідно регулярно міняти, так як він поступово наповнюється забруднюючими речовинами. Поряд з використанням очищувача повітря також рекомендується виявити і усунути джерело забруднення.

  Розміри частинок
  Забруднюючі частинки бувають різних розмірів. Він, як правило, вимірюється в мікрометрів (мкм). Один мікрометр або мікрон становить одну мільйонну метра, т. Е. 0,0001 міліметра. Для позначення розміру часток зазвичай використовується скорочення «PM» (від англ. «Particulate matter» – «тверда частинка»), яке засноване на стандарті США для твердих частинок. Уявити реальний розмір часток не дуже просто. Вони діляться на наступні умовні категорії:

  • великі частки: PM 10 = пил, пилок, спори цвілі;
  • середні частки: PM 2,5 = дрібний пил, великі суперечки і інші органічні забруднюючі частинки
  • маленькі частинки: PM 1,0 і менше = дуже дрібний пил, частинки продуктів горіння, наночастинки, бактерії, віруси і дрібні суперечки

   & Nbsp;

   & Nbsp;

   Важливо: частинки класу PM 1,0 і менше, є вдихуваним, тобто вони можуть проникати в клітинні мембрани альвеол (невеликі повітряні порожнини в легенях) і таким чином проникати в кровотік. З кровотоку ці частинки потрапляють в життєво важливі органи (наприклад, серце), де вони можуть накопичуватися і приводити до захворювань.

   Шість переваг очищеного повітря

   1. Забруднюючі речовини видаляються з повітря, і знижується навантаження організм людини: підвищується якість повсякденного життя.
   2. Алергічні реакції мінімізуються або повністю усуваються: люди з астмою або алергією можуть легко дихати.
   3. Повітря в приміщенні стає відчутно більше свіжим і чистим, їм приємніше дихати: свіже повітря для здорового життя.
   4. Зменшується втому і збільшується концентрація: більше сил для роботи і заняття будь-якими справами.
   5. Знижується ризик захворювання респіраторними захворюваннями: безпечний повітря.
   6. Сперте, запорошене повітря очищається: повітря стає свіже, здоровіше, немає відчуття затхлості.

    & Nbsp;

    & Nbsp;

    Наше рішення: Stadler Form Roger і Roger little
    Компанія Stadler Form – експерт по внутрішньому клімату і здоровому повітрю. Його чистота є важливим напрямком нашої роботи, яким ми інтенсивно займалися протягом багатьох років. Результатом наших досліджень і зусиль стали очищувачі повітря Roger і Roger little, які усувають з повітря забруднення у вигляді частинок і газів за допомогою подвійного фільтру Dual Filter ™.

    & Nbsp;

    & Nbsp;

    Особливістю цих очищувачів є відображення якості повітря на індикаторі, розташованому на передній частині приладу. Один погляд на прилад дозволяє дізнатися поточну якість повітря в кімнаті. Блакитний означає гарну якість повітря, помаранчевий – середнє, а червоний – погане.

    Якщо активований автоматичний режим, Roger та Roger little самостійно контролюють інтенсивність роботи вентиляторів, щоб повітря завжди залишався бездоганно чистим. Термін служби фільтра складає 8-12 місяців, а про необхідність заміни прилад дасть вам знати. Обидва очищувача повітря виготовлені за високими стандартами якості та легко чистяться. Потужний двигун забезпечує відмінну циркуляцію повітря і, отже, високу продуктивність очищення.

    ЩО ТАКЕ ПОДВІЙНИЙ ФІЛЬТР DUAL FILTER ™?
    Dual Filter ™ від Stadler Form – це комбінований фільтр, що очищає повітря одночасно і від частинок, і від газів. Він має багатошарову конструкцію. За видалення частинок відповідає частина фільтра з текстильних волокон з густим ворсом – HEPA-фільтр. Друга частина фільтра – шар активованого вугілля. Він поглинає різні газоподібні забруднення повітря.

    Перевага цього фільтру полягає в тому, що через його обидва компонента проходить рівномірний потік повітря, що дозволяє затримувати великі кількості частинок і газів. Обслуговування теж помітно легше: працює два фільтри, а міняти потрібно тільки один (через кожні 8-12 місяців).

    РОЗМІР ПРИМІЩЕННЯ І відповідний ОЧИСНИКИ (CADR І М 2 )
    CADR – одиниці виміру продуктивності очисника повітря. Вона означає «швидкість подачі чистого повітря», що допомагає порівнювати аналогічні прилади. Показник CADR вимірюється в лабораторії. На його підставі можна отримати рекомендований розмір приміщення для очищувача повітря.

    Чим частіше повітря в приміщенні встигає пройти через очищувач за годину, тим чистіше він стає. При звичайному рівні забруднення досить, щоб весь об’єм повітря в кімнаті три рази пройшов через очищувач. Для тих, хто страждає від алергії, ми рекомендуємо, щоб повітря проходило через очищувач п’ять разів. Чим вище встановлена ​​швидкість повітроочисника, тим більше повітря через нього пройде за годину. Як правило, ми рекомендуємо використовувати очищувач повітря безперервно, а не час від часу, щоб повітря в приміщенні постійно проганяли через прилад і очищався.

    ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ОЧИСНИКИ ПОВІТРЯ ВІД МОЙКИ ПОВІТРЯ?
    Stadler Form пропонує дві різні системи, які частково можна порівняти за своїми функціями. Мийки повітря використовуються в основному для підвищення вологості повітря в приміщенні (тобто функціонують як зволожувач повітря). Крім того, їх технологія дозволяє усувати частки забруднень їх повітря за допомогою дискового барабана (тобто функціонує як очищувач повітря). Таким чином, мийки повітря поєднують дві функції в одному приладі.

    Очищувачі повітря не можуть зволожити повітря, але завдяки спеціально розробленої технології фільтрації вони усувають з повітря частинки і гази набагато ефективніше, ніж мийки. Це пояснюється тим, що очисники повітря оснащені фільтрами, які утримують набагато більш дрібні частинки (вдихувані), і їх очищає здатність, як правило, більше, ніж у мийок повітря.

    Вибирати прилад слід виходячи з ваших потреб. Будемо раді допомогти вам визначитися, який прилад підійде вам найкраще!

    екодома І ОЧИСНИКИ ПОВІТРЯ
    Енергопасивні будинку (т.зв. «minergie house» або екобудинок) мають вбудовану систему вентиляції, яка забезпечує багаторазову циркуляцію всього обсягу повітря в кімнаті. Кімнатне повітря витягується і замінюється свіжим повітрям зовні. Під час цього процесу тепло приміщення використовується теплообмінником, і таким чином потенційно більш холодне повітря ззовні нагрівається знову.

    Такі системи не завжди мають достатні можливості для очищення повітря, а значить, що забруднення повітря в енергопасивних будинках також є актуальною проблемою. При використанні очищувача повітря в цій ситуації, ми рекомендуємо знизити продуктивність системи вентиляції до мінімуму. Це дає очищувачу повітря можливість ефективно очищати повітря. Щоб змінити налаштування вашої системи вентиляції, зверніться до виробника або орендодавцю. Якщо у вас залишилися питання, будем раді на них відповісти.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close