Ефірні масла: щоб удома пахло затишком Leave a comment

Ароматизатор для будинку: включаємо настрій!
Нюх – настільки ж важливий канал нашого спілкування зі світом, як і інші почуття. Аромати, з одного боку, роблять сильний вплив, а з іншого, роблять це делікатно, часто без нашого відома (згадайте раптові нападу голоду, викликані близькістю пекарні).

Принцип дії ароматів схожий з дією харчових подразників. І ті, і інші, впливаючи на рецептори, викликають реакції: заспокоєння, збудження, задоволення. Наприклад, лаванда допомагає розслабитися, а мандарин – підбадьоритися. Крім того, аромати роблять повітря смачним, змушуючи нас відчувати приємні емоції. Це робить ароматерапію хорошою альтернативою не надто корисним стимуляторів типу кави, чаю та солодощів. При цьому нуль калорій, ніяких шлаків і токсинів, і мінімум вкладень.

Ефірні масла: властивості і застосування в ароматерапії
Ефірні масла – це масла, які утворюються тільки в рослинах. Таке масло являє собою концентрат всього, що в рослині є корисного, тому ці речовини мають дуже сильними фізіологічними і фармакологічними властивостями.

Різні види ефірних масел володіють індивідуальним набором властивостей. Самі властивості можуть повторюватися в різних комбінаціях і з різним ступенем вираженості. Наприклад, хорошим бадьорить ефектом володіють цитрусові ефірні масла і масло розмарину, а ось ефірне масло пачулі бадьорить більш м’яко.

Однозначно сказати, чим корисні ефірні масла, неможливо, так як їх властивості дуже різноманітні. Вони бадьорять і заспокоюють, зміцнюють імунітет і стимулюють інтелект, знімають запалення і стрес, – і багато іншого. Через такого розмаїття можливостей ефірні масла виявляються широко затребувані: їх застосовують в косметології, в народній медицині, для масажу та для регуляції психологічного стану.

Ефірні масла використовуються і «соло», і в комбінаціях один з одним. З масел складають справжні аромабукети, підбираючи їх один до одного в залежності від бажаного ефекту. У нашому асортименті ви можете знайти чудові букети, які допоможуть розслабитися або підбадьоритися, прийти в гармонію з собою або розбудити почуття.

Як користуватися ефірними маслами?
Від того, як використовувати ефірні масла, багато в чому буде залежати їх ефективність. Для впливу на організм існують такі способи використання ефірних масел:

 • аромалампи
 • додавання в крему для масажу або просто нанесення на обличчя і тіло
 • додавання в ванну або в лазні / сауні
 • ароматизатори – спеціальні або «вбудовані» в зволожувачі / мийки повітря

  Вибір того чи іншого способу, в першу чергу, залежить від того, для чого використовують ефірні масла. Наприклад, для лікування шкірних захворювань явно недостатньо просто розпилення масла в повітрі. А ось для того, щоб заспокоїтися, ароматизація повітря відмінно підійде (хоча масаж з ефірним маслом теж буде не зайвим).

  Застосування ефірного масла для дихальної ароматерапії
  У порівнянні з аромалампою, спеціальні ароматизатори мають наступні переваги:

  • вони зручніше: аромалампи вимагає «ручного налаштування», вона брудниться гаром
  • вони безпечніше: відкритий вогонь аромалампаи – це потенційне джерело загоряння
  • вони більш універсальні: ароматизатор можна залишити працювати на ніч і навіть коли вас немає вдома (див. Попередній пункт)

   Проте, і у аромаламп є свої переваги:

   • вони набагато дешевше ароматизатора
   • їх використання – своєрідний ритуал, на кшталт чаювання.

    У чому зручність ароматизатора повітря?
    Аромалампи – це зачаровує ритуал, але в повсякденному житті зазвичай не до цього. Нам звичніше натиснути на кнопку і зайнятися іншими справами, а не стежити за рівнем води або аромамасла.

    Тому для щоденного використання електричний ароматизатор для будинку – це оптимальний варіант для ароматерапії. Мінімум клопоту, максимум задоволення і користі аромамасел. Крім того, ароматизатор можна принести в офіс – ніщо так не стимулює до якісної роботи, як запах цитрусових.

    Все це робить ароматизатор універсальним подарунком, який можна подарувати і жінці, і чоловікові, і близькій, і малознайомої людини.

    Stadler Form пропонує ароматизатори повітря, які зроблять ваш будинок ще більш затишним і завжди допоможуть швидко створити потрібний настрій.

    У лінійці Stadler Form представлено чотири моделі. Детально ознайомитися з кожною з них пропонуємо на сторінках продуктів: Jasmine, Julia, Mia.

    Всі моделі дуже прості у використанні, мобільні і невибагливі: вони будуть доречні навіть в офісі. Важливо, що в приладах продумані оптимальні режими, що регулюють інтенсивність ароматизації. Також ароматизатори повітря споживають дуже мало електроенергії.

    Важливою перевагою ароматизаторів повітря Stadler Form є їх зовнішній вигляд, над яким працювали відомі швейцарські дизайнери. Jasmine вже встиг отримати авторитетну чикагську премію «Housewares Design Awards», ставши кращим в категорії «Прилади для домашнього клімату».

    Разом з улюбленим ароматом додайте в свій будинок справжній дизайнерський предмет інтер’єру!

    Яке ефірне масло вибрати?
    Почавши вивчати, які є ефірні масла, буває важко визначитися з вибором. Описи кожного масла спокушають привабливими властивостями: всім нам іноді хочеться і підбадьоритися, і розслабитися, отримати красиву шкіру і підняти настрій.

    Вибирайте, наповнюйте улюбленими ароматами вашу кімнату і насолоджуйтеся!

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close