Баварські ковбаски в мультиварці Leave a comment

Сьогодні ми розповімо Вам про чудову закуску до пива – баварських ковбасках! Їх люблять і ті, хто пиво обожнює, і ті, хто вважає за краще обходитися без нього, оскільки ці ковбаски дивовижно пахнуть і відрізняються відмінним смаком вони відомі у всьому світі.

Німеччина славиться ароматними ситними і апетитними ковбасками. І найсмачнішими по праву вважаються вайссвурсти – білі мюнхенські ковбаски. Приготовлені з суміші телячого фаршу і свинини (3 до 1), приправлені прянощами і травами, утрамбовані в натуральну оболонку (свинячу кишку) ці ковбаски є просто фантастичним ласощами.

Як правило, ковбаски подають в спеціальному горщику на трьох ніжках . У тому самому, де вони варилися в гарячій підсоленій воді (кипляча вода для них не підходить). Виловлюють вайссвурсти особливими щипцями. Подають їх з пивом, гірчицею і ласим солоним кренделі. Гірчицю намазують на ковбаску, кренделі закушують. Хто ж зможе встояти перед такою смакотою? Смажені ковбаски можна покуштувати з капустою картопляним салатом або тієї ж гірчицею.

Якщо Ви були впевнені, що ковбаски можна приготувати трьома способами (на грилі, в духовці, в коптильні), то сьогодні ми розповімо Вам про четвертому способі приготування ковбасок – в мультиварці.

Для приготування баварських ковбасок в мультиварці нам буде потрібна упаковка сирих ковбасок, які можна купити в магазині або приготувати в домашніх умовах. Завантажуємо ковбаски в чашу в один шар. Проколюємо їх в декількох місцях зубочисткою, додаємо 70 мл води. Готуємо їх із закритою кришкою на програмі «Гасіння» 30 хвилин. Після звукового сигналу про закінчення програми, відкриваємо кришку і бачимо зовсім світлі не надто апетитні ковбаски.

Перевертаємо їх, щоб верх підсмажився. Для цього закриваємо кришку мультиварки і включаємо програму «Гасіння» ще на 10 хвилин. Як тільки в чаші википить останні краплі води, вона сама відключиться. Нехай ковбаски ще потім на підігріві 10-15 хвилин. Так вони стануть ще соковитіше і м’якше.

Готової ковбаски даємо охолонути і подаємо до столу. Дивно смачна страва вийшло. Вдалого приготування!

& Nbsp;

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close