7 причин дотримувати оптимальну вологість повітря Leave a comment

Ідеальний рівень вологості повітря, рекомендований медичними працівниками: 40-60%.

7 причин дотримуватися Чистоту і Оптимальну Вологість повітря:

1. Ніс, Очі і Шкіра більше не страждають від сухості – Вам буде набагато комфортніше вдома.

2. Ризик захворювань скорочується – респераторние віруси живуть набагато менше в приміщеннях з оптимальним рівнем вологості. Також скорочується навантаження на слизові оболонки, і знижується ризик інших захворювань.

3 Спіть краще – сухе повітря несприятливий для Вашого самопочуття. Тому, щоб насолоджуватися якісним і приємним сном, необхідно підтримувати рівень вологості в нормі. Вам стане легше прокидатися вранці.

4. Легше Сконцентруватися – Ви відчуєте що в тілі з’явилося більше тонусу, що Ви стали більш енергійні і активні, а ваша здатність концентруватися помітно покращилася.

5. Негативний вплив Пилу скорочується – люди, які страждають від алергії, нарешті можуть дихати на повні груди, так як вологе повітря змушує пил осідати набагато швидше. Повітря стане чистіше!

6. Меблі, Дерев’яні підлоги і Картини під Захистом – від сухого повітря підлогу і меблі можуть розсихатися і тріскатися, предмети інтер’єру ставати більш крихкими. При ідеальної вологості ризик утворення тріщин і деформація предметів інтер’єру значно менше.

7. Інструменти не турбуйтеся – Вам не доведеться регулярно перенастроювати піаніно, гітари та скрипки.

Сухе повітря, як правило, характерний для зими, коли постійно працює опалення, і вологість всередині приміщень часто падає до 20% і нижче. Відкривати вікна в цьому випадку марно: повітря залишається сухим.
Повітря на вулиці при температурі близько 0 ° C утримує лише 4 грами води на кубічний метр. У той же час, повітря всередині приміщення при температурі близько 20 ° C здатний утримувати 20 грам на кубічний метр. І навіть якщо відносна вологість за вікном дорівнює 69%, вона забезпечує відносну вологість всередині будинку на рівні 18%. Цей дефіцит вологості
може бути подолано за допомогою зволожувача повітря.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close