7 фішок зволоження повітря Leave a comment

Те, що оптимальну вологість в квартирі необхідно підтримувати для Вашого здоров’я знає кожен! Ви не знаєте? При оптимальної вологості у вашій квартирі Ви повноцінно відновлюєтеся під час сну, Ваша шкіра і слизові оболонки очей і носа функціонують як потрібно, Ви менш схильні до вірусних захворювань і алергічних впливів. А якщо Ви здорові – Ви свіжі, красиві і сповнені енергії. Крім того, меблі і музичні інструменти краще містяться в приміщеннях з оптимальною вологістю. Таким чином Ваш будинок стає дійсно найкращим місцем для відновлення і відпочинку!

Подробиці читайте тут: 7 причин дотримуватися оптимальну вологість повітря

Але як забезпечити і підтримувати цю необхідну вологість найкращим чином? Звичайно ж за допомогою зволожувача, відповідаємо ми! Чому? А ось чому:

1. Швидкість – якщо Вам потрібно швидко зволожувати приміщення, Вам потрібен потужний теплий пар, а отже – паровий зволожувач, він чудово розподіляє вологість по всьому приміщенню. Вода для такого зволожувача потрібна очищена. Створюйте комфорт в будинку легко і швидко!

2. Економічність – найекономніша вологість, це вологість, створювана ультразвуковим або традиційним зволожувачем, з дуже низьким енергоспоживанням. Повітря у Вашому домі завжди буде свіжий і з малими витратами. При цьому саме такі зволожувачі працюють дуже тихо!

3. Гігієнічність – крім того, якщо ви турбуєтеся про чистоту повітря і переживаєте, що у Вашому будинку присутні чужорідні мікроби і бактерії, використовуйте паровий зволожувач, теплий пар вбиває їх. Деякі ультразвукові та традиційні зволожувачі оснащені картриджами проти зростання бактерій і мікробів. А якщо Ви хочете видалити пилюка, шерсть тварин і інші алергени використовуйте мийку повітря, вона фільтрує основні забруднення повітря.

4. Ароматизація – крім вологості повітря, яку створюють зволожувачі, деякі з них можуть і ароматизувати його. Використовуйте ароматичні масла, а зволожувач допоможе розповсюдити приємний запах по всьому приміщенню.

5. Самоконтроль – електроніка в різних увлажнителях влаштована по-різному, але головна функція – це контроль оптимальної вологості. Використовуючи гигростат, зволожувач включається при зменшенні вологості, вимикається при досягненні потрібного рівня, в деяких увлажнителях також можна налаштовувати нічний режим.

6. Чутливість – У звичайних увлажнителях з вбудованим гігрометром рівень вологості вимірюється в «епіцентрі» зволоження. Це дає апріорі неточні дані щодо реального рівня вологості у всьому приміщенні. За допомогою дистанційного датчика зволожувач орієнтується не тільки на рівень вологості поруч з собою, але і на віддалі. Датчик в той же час служить пультом дистанційного керування, що робить керування приладом ще більш комфортним. Інший варіант – мати переносний гігрометр і, орієнтуюся на його дані, вручну стежити за роботою зволожувача.

7. Догляд – так як великого значення при використанні зволожувача має сама вода дуже важливо знать, яку воду Ви використовуватимете, і як зволожувач звертається з тієї чи іншої водою. Деякі зволожувачі насилу працюють з жорсткою водою, наприклад, ультразвукові, в деяких, наприклад, в парових потрібно використовувати тільки фільтровану, щоб при роботі не утворювався білий наліт на меблів, такі зволожувачі треба регулярно чистити від накипу. А от традиційні зволожувачі можуть використовувати будь-яку воду, вода випаровується в такому зволожувачі природним способом, а миття повітря можуть мати ще функцію самоочищення, яка допомагає у догляді. А своєчасна заміна фільтрів забезпечить кращий результат!

Вибирайте зволожувач, виходячи саме з Ваших побажань і будьте здорові, молоді і красиві!

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close