5 причин віддати перевагу кондиціонеру ВЕНТИЛЯТОР! Leave a comment

1. ПРОСТО і ШВИДКО:
Спека, як завжди, застала зненацька. Працювати і спати неможливо. У монтажників графік розписаний до осені. Чи варто мучиться і чекати, якщо можна просто увіткнути вилку вентилятора в розетку і вже через кілька секунд розкошували під рятівним бризом?
2. ПРАКТИЧНО:
Вентилятор може «ходити» за вами по квартирі, а також, на відміну від кондиціонера, переїде з вами в разі зміни місця проживання. Крім того, відслуживши літо, вентилятор покірно звільняє то крихітне простір, яке йому було потрібно для боротьби зі спекою.
3. ВИГІДНО:
На щастя чи на жаль, але наш клімат рідко працює на режимі «спека». Чи варто заради кількох тижнів на рік витрачатися на кондиціонер – питання риторичне.
4. БЕЗПЕЧНО:
Хворе горло, нежить, кашель – не найкраща компанія для швидкоплинних літніх днів. Щоб ці настирливі товаришами не увязались за вами, тримайтеся подалі від кондиціонера: його агресивні методи боротьби зі спекою іноді занадто тотальні. Інша справа – нешкідливий вентилятор і його лагідний вітерець.
5. КРАСИВО: Ми часто думаємо: «За що більше люблять вентилятори STADLER FORM: за функцію або за те, що вони радують око?» Адже вони такі красиві, що їх не хочеться прибирати навіть з настанням холодів. Добре, що у них є гідна заміна: колекція стильних тепловентиляторів, які змінять декорацію і наповнять яскравими квітами зимові місяці.

Залишити відповідь

SHOPPING CART

close